Billa otevřela druhou prodejnu malého formátu, je na Moravě

pondělí, 13. prosince 2021, 07:15 Aktuality, Retail MediaGuru

Billa pokračuje v expanzi do menších měst a otevírá druhou prodejnu malého formátu, tentokrát na Moravě v obci Bojkovice u Uherského Hradiště.

Na prodejní ploše s rozlohou 530 m²najdou zákazníci 3500 artiklů, zdroj: Billa

Na prodejní ploše s rozlohou 530 m²najdou zákazníci 3500 artiklů, zdroj: Billa

Obchodní řetězec Billa pokračuje v expanzi do menších měst a otevřel začátkem prosince svou druhou maloformátovou prodejnu v obci Bojkovice u Uherského Hradiště. Na prodejní ploše s rozlohou 530 m² nabízí zákazníkům 3500 artiklů.

Nová prodejna v Bojkovicích je v rámci řetězce první maloformátovou prodejnou na Moravě. Otevírá se téměř na rok přesně po pilotní maloformátové Bille ve Strašicích u Rokycan. Cílem je přiblížit se výstavbou těchto miniprodejen zákazníkům v malých městech s počtem do 5 tisíc obyvatel a umožnit jim nákup čerstvých potravin v blízkosti jejich bydliště. Jedná se celkově o 245. prodejnu, a tedy poslední, 7. prodejnu v ČR, kterou společnost letošní plán expanze završuje.

„ Tímto konceptem se chceme přiblížit zákazníkům právě v menších obcích, kteří jinak musí do našich prodejen cestovat desítky kilometrů,“ říká Dariusz Tomasz Bator, generální ředitel společnosti Billa ČR.

Billa otevřela tři nové prodejny, pokračuje v expanzi

úterý 7. prosince 2021

-zue-