Penny letos otevřelo sedm nových prodejen a 60 modernizovalo

pondělí, 20. prosince 2021, 13:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Penny Market otevřel v letošním roce celkem sedm nových prodejen a chystá otevření tří dalších. Kromě toho více než 60 prodejen firma modernizovala.

Penny letos otevřelo sedm nových obchodů, zdroj: Penny

Penny letos otevřelo sedm nových obchodů, zdroj: Penny

Obchodní řetězec Penny Market otevřel v letošním roce sedm nových prodejen, konkrétně v Doborovici, Jilemnici, ve Volarech, v Počátkách, Jindřichově Hradci ve Zlíně a v Praze – Ládví. V nejbližších týdnech se pak chystá otevření Kolína – Zálabí, Děčína nebo Ústí nad Labem.

Vedle toho letos firma modernizovala více než 60 stávajících prodejen. Vedle prostředí inspirovaného tržištěm má být díky nové podobě uspořádání zboží nakupování pro zákazníky snazší, rychlejší a intuitivnější, protože vidí celou šíři sortimentu. 

Kromě modernizací také proběhla v letošním roce rozsáhlejší přestavba několika prodejen, mimo jiné například v Rychnově nad Kněžnou, Třinci, Židlovochivích, Slezské Ostravě nebo Rychnově nad Kněžnou.

„Tyto přestavby jsou náročnější než běžné modernizace, které zvládáme za 5 dní a zahrnují výraznější stavební úpravy celé budovy. V rámci těchto přestaveb, došlo například ke zvětšení prodejní plochy, prodejny jsou vzdušnější, světlejší a prostornější, což pro zákazníky znamená nejen příjemnější a světlejší prostředí, ale třeba i praktické zvětšení uliček,“ říká Tomáš Kubík, manažer komunikace Penny.

Penny je řetězec s největším počtem téměř 400 prodejen u nás a i v příštím roce plánuje další expanzi.

Penny spouští v Plzni svůj e-shop, rozvoz zajistí DoDo

úterý 26. října 2021

-zue-