Prague City Tourism představuje vánoční edici suvenýrů

sobota, 4. prosince 2021, 08:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Prague City Tourism představuje novou vánoční edici suvenýrů, které jsou součástí prezentace Prahy. Jedním z nich připomíná i prezidenta T.G. Masaryka.

Zdroj: Prague City Tourism

Zdroj: Prague City Tourism

Prague City Tourism (PCT) představuje další sérii vkusných suvenýrů, které jsou součástí prezentace Prahy. Jedná se o vánoční edici, která symbolicky připomíná i prvního československého prezidenta T.G. Masaryka. V rámci propagace této limitované edice suvenýrů od začátku prosince poběží brandová PPC kampaň.

„Tento projekt ilustruje filozofii Prague City Tourism motivovat návštěvníky i obyvatele hlavního města k hlubšímu zájmu o historii a kulturu Prahy a využívat a prezentovat kulturní dědictví novým, moderním způsobem,“ vysvětluje Jana Adamcová, členka představenstva.

Ve spolupráci s pražským bistrem a pekárnou La Cucina byly podle původní receptury, která je uložena v Muzeu TGM Rakovník, vyvinuty prezidentské sušenky. Jedná se o připomínku nejoblíbenějšího cukroví prvního československého prezidenta a období první republiky.

Zasněženou Prahu pak prezentuje trio nových designových pohledů a magnetů od Prague Merch Matouše Bitta, zdroj: Prague City Tourism

Zasněženou Prahu pak prezentuje trio nových designových pohledů a magnetů od Prague Merch Matouše Bitta, zdroj: Prague City Tourism

Pražským věžím je prostřednictvím sedmi zlatých symbolů věnována limitovaná edice porcelánových šálků od Studia Malíská. Jejich autorkou je malířka a designérka Lenka Sárová Malíská. Zasněženou Prahu pak prezentuje trio nových designových pohledů a magnetů od Prague Merch Matouše Bitta. Autorské ilustrace se tentokrát zhostila Simona Lore.

„Vánoční edice suvenýrů navazuje na naší novou strategii cestovního ruchu a tedy to, jak chceme prezentovat Prahu domácím i zahraničním turistům – vkusně a autenticky. Pro tuto limitovanou edici suvenýrů také dnešním dnem spouštíme kampaň, v rámci které poběží brandová ppc kampaň,“ uzavírá Michaela Henčlová, ředitelka Brand managementu Prague City Tourism.

-zue-