Wolt otevírá druhý Market, přidává vánoční sortiment

pondělí, 20. prosince 2021, 07:10 Aktuality, Retail MediaGuru

Wolt otevírá v Praze svůj druhý obchod, a to v pražských Holešovicích. Nabídku rozšiřuje o vánoční sortiment a farmářské produkty.

Zdroj: Wolt

Zdroj: Wolt

Rozvážková služba Wolt otevírá v Praze svůj druhý obchod – po Smíchově se Wolt Market bude nacházet také v Holešovicích, kde bude rozšířená nabídka potravin, drogerie i dalšího zboží. Oba obchody nabídnou též vánoční sortiment a doručování i na Štědrý den. Od pondělí 20. prosince navíc budou v nabídce i čerstvé ryby, bramborový salát nebo šampaňské.

Wolt Market funguje na principu kamenného obchodu dostupného pouze pro kurýry. Umožňuje zákazníkům objednávat potraviny, drogerii i další spotřební zboží online s doručením do 20 minut. Díky druhému obchodu se rozšíří i rozvozové oblasti do Holešovic, Troji, Dejvic, Karlína, Libně, Kobylis či Žižkova. V příštím roce plánuje Wolt Market pokračovat v expanzi nejen po Praze, ale i do regionů.  

„Naším hlavním cílem je stát se službou, která poskytne našim uživatelům prvotřídní zákaznický zážitek a nabídku kvalitních produktů, ze které si vyberou i zákazníci zaměření na specializovanou výživu. Z tohoto důvodu jsme oproti prvnímu Wolt Marketu rozšířili sortiment a v nabídce je nyní přes 2 000 produktů. Kromě toho nabízíme rozvoz od 8 do 22 hodin, aby byla služba co nejdostupnější,” komentuje Jana Trnovská, ředitelka Wolt Marketu pro Česko a Slovensko. 

-stk-