BigBoard a Praha TV spustily metropolitní web PrahaIN.cz

pátek, 7. ledna 2022, 12:05 Aktuality, Internet & Mobil, Outdoor MediaGuru

BigBoard Praha a regionální televize Praha TV spustily na začátku ledna nový metropolitní web PrahaIN.cz.

Repro: PrahaIN.cz

Repro: PrahaIN.cz

Společnost BigBoard Praha a regionální televize Praha TV spustily na začátku ledna nový metropolitní web PrahaIN.cz. Má přinášet zpravodajský obsah týkající se hlavního města.

„Cílem je pokrytí politického dění, včetně zprostředkování názorů volených zastupitelů, kulturních aktivit, dopravní situace a dalších oblastí běžného života. Stranou zájmu redakce nebude ani velmi přehlížený dětský sport, gastronomie nebo život v noční Praze. V tomto případě je redakce připravena nabízet unikátní pohled, a to především multimediálního rázu, o tom, co se v Praze děje, když většina lidí spí…," informuje web čtenáře. Web chce také zveřejňovat obsahové cykly na různá témata.

Ředitelem projektu je Jan Holoubek, který je též ředitelem Parlamentních Listů

Projekt je v současnosti propagován na outdoorových nosičích BigBoard Praha. BigBoard je třetinovým vlastníkem Praha TV. Do portfolia pražských regionálních médií skupiny, vlastněné rovněž Klárou Potočnou, Michalem Voráčkem, Jakubem Svorou a Janem Holoubkem, patří také rádiová stanice Hlas Prahy. Webová stránka PrahaIN.cz tak tato média doplňuje.

-mav-