Billa nabízí ve věrnostní kampani nádobí Tupperware

pátek, 14. ledna 2022, 07:10 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Billa startuje první věrnostní kampaň v tomto roce a nabízí nádobí na skladování potravin značky Tupperware. Navíc přidává rady nutriční specialistky.

Zdroj: Billa

Zdroj: Billa

Obchodní řetězec Billa nabízí ve své první věrnostní kampani v tomto roce nádobí na skladování čerstvých potravin značky Tupperware. Chce zároveň podpořit zákazníky v boji proti plýtvání jídla a jednorázovým plastům. Na kampani se podílí také nutriční specialistka Tereza Havlínová, která zákazníkům poradí, jak efektivněji a zdravě skladovat čerstvé potraviny.

„Značka Tupperware se na trhu vyskytuje už 75 let a za tu dobu se stala spolehlivým pomocníkem při skladování potravin. Kampaní chceme znovu upozornit na množství používaných jednorázových plastů, které se po dobu pandemie koronaviru ještě navýšily,“ dodává Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace Billa ČR.

Od 13. ledna do 29. března mají zákazníci možnost získat za nálepky předměty pro zdravé skladování potravin. Řetězec nabízí celkem devět produktů značky Tupperware. Zákazníci nádobí mohou získat za nasbírané samolepky při nákupech za 250 Kč. Za každých 10 nebo 20 nasbíraných nálepek si mohou zakoupit za zvýhodněnou cenu jeden produkt. Doplatky se pohybují v rozmezí od 69,90 Kč po 299,90 Kč. Produkty nelze koupit za plnou cenu a jsou k dostání do vyprodání zásob.

Kampaň je podpořena televizními a rádiovými spoty, v onlinu je pak přichystána soutěž o ceny v hodnotě 250 tisíc Kč speciálně pro členy Billa Bonus clubu. K zařazení do soutěže stačí zakoupit jeden z předmětů z kampaně a nahrát účtenku. Výhrou je například wellness pobyt či nutriční poradenství.

Billa otevřela tři nové prodejny, pokračuje v expanzi

úterý 7. prosince 2021

-zue-