CNC dodává obsah včetně prémiového pro aplikaci ČSOB

čtvrtek, 6. ledna 2022, 12:05 Internet & Mobil, Aktuality MediaGuru

Aplikace DoKapsy od ČSOB se od nového roku rozšířila o výběr zpráv z několika médií spadajících pod mediální dům Czech News Center, a to včetně prémiového, tedy placeného obsahu.

Aplikace DoKapsy , zdroj: ČSOB

Aplikace DoKapsy , zdroj: ČSOB

Aplikace DoKapsy od ČSOB se od nového roku rozšířila o výběr zpráv z několika médií spadajících pod mediální dům Czech News Center, a to včetně prémiového, tedy placeného obsahu.

DoKapsy od ČSOB nabízí pod záložkou „Zprávy“ několik desítek nejnovějších článků. Obsahový feed mixuje zprávy z ekonomického deníku E15, deníků Blesk a iSport.cz, nebo z lifestylových magazínů Reflex, Auto.cz, Lidé a země, Ženy.cz a Recepty.cz. Texty jsou dostupné na jednom místě na úvodní obrazovce aplikace. Část obsahu je i z prémiové verze daných titulů, která je jinak dostupná pouze předplatitelům.

„Hlavním benefitem je to, že jsou zde na jednom místě aktuální zprávy a články týkající se mnoha různých témat. Navíc přibližně pětina článků je prémiových,” uvedla Klára Matějovská z mediálního domu Czech News Center.

Aplikaci, kterou mohou využívat i zájemci z jiných bank, si aktivovalo více než 65 tisíc lidí a k jejím dalším funkcím patří například úhrada parkování ve více než 50 místech v ČR včetně Prahy nebo platba jízdného v MHD, kterou lze zatím využít v pěti českých městech. Pomocí služby Tankuj je možné zaplatit za palivo přímo u stojanu na všech čerpacích stanicích Globus. Součástí aplikace je i virtuální asistentka Kate. Všichni uživatelé si mohou do aplikace vložit své slevové kartičky a ušetřit lze i díky řadě nabídek a výhod ze Světa odměn.

„DoKapsy od ČSOB propojuje svět nákupů, dopravy, mobilního placení a financí. Naším cílem je nabízet v ní funkce ke každodennímu použití, k nimž nově patří aktuální zprávy několikrát denně. Uzavíráme inovativní partnerství s mediálním domem CNC a přinášíme tak našim klientům první takovou službu na českém trhu,“ říká Michaela Lhotková, členka představenstva ČSOB zodpovědná za Inovace a Digital. 

-mav-