Marketup rozšiřuje tým o sedm nových lidí

pátek, 28. ledna 2022, 19:20 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Svůj performance & branding tým rozšiřuje agentura Marketup. Celkem nabrala sedm nových lidí.

Zdroj: Marketup

Zdroj: Marketup

Digitální full-servisové agentuře Marketup rozšiřuje svůj performance & branding tým, jenž má v současnosti 14 členů a vede jej Michal Vrtiška. Nově do něj přišli Radek Vodička, Simona Pajerská, Lukáš Knap, Jiří Kolář, Dominik Mašlán, Josef Olšák a David Smák. 

Radek Vodička přešel do Marketupu z Publicis Groupe, kde působil čtyři roky. Výkonnostní i brandové kampaně spravoval pro široké portfolio brandů různé velikosti. Nyní se zaměřuje na performance klienty, a to zejména z oblasti e-commerce.  

Simona Pajerská dříve působila čtyři roky v agentuře Performics, více než dva roky pracovala jako SEO specialista a teď se věnuje primárně PPC kampaním. 

Josef Olšák nastoupil jako Senior Campaign Specialist. Má za sebou dlouholeté zkušenosti, mimo jiné v agentuře Acomware, kde se staral o PPC kampaně.

Lukáš Knap působí jako brandový specialista. K online marketingu se dostal díky Alze, kde se zaměřoval na tvorbu video contentu. Nyní se podílí na kampaních pro velké retailové řetězce.  

David Smák pracuje v oblasti digitálního marketingu od roku 2017, kdy nastoupil do Seznamu, zkušenosti má i z reklamních agentur, v současnosti se věnuje primárně výkonnostním kampaním na Google, Seznamu a Facebooku.

Dalšími tvářemi jsou Jiří Kolář a Dominik Mašlán, kteří absolvovali v Marketupu juniorní akademii.

-stk-