Peter Field bude hlavním spíkrem na Communication Summit

pondělí, 28. února 2022, 08:00 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Hlavním spíkrem letošního ročníku Communication Summitu bude Peter Field. Do konce února stále platí registrace za nejvýhodnější ceny pro Very Early Birds.

Peter Field

Peter Field

Ve středu 4. května pořádá Blue Events po dlouhých třech letech osobně konferenci Communication Summit. Naposledy se v prostoru DOX+ sešlo v roce 2019 na 400 lidí, letos očekávají organizátoři podobnou účast. Hlavním řečníkem bude Peter Field, světově uznávaný jako „kmotr“ marketingové efektivity.

Hlavní téma celého Communication Summitu 2022 zní „Hlavně ať to dává smysl“. „Budeme mít jedinečnou příležitost spolu s Peterem Fieldem a dalšími diskutovat o tom, kdy se vyplatí vsadit na Brand Purpose, čili jak to udělat, aby si na sebe i ušlechtilé kampaně vydělaly," uvedli organizátoři.

Do konce února stále platí registrace za nejvýhodnější ceny pro Very Early Birds.

Peter Field je podepsaný pod většinou výzkumů, které jste na téma marketingové efektivity kdy četli. Jeho zjištění, jako třeba pravidlo 60/40, v branži zlidověla. Má za sebou 40 let zkušeností jako strategický plánovač a konzultant. Do Prahy přijíždí s tématem, které připravil exkluzivně pro Communication Summit.

Marketingová komunikace zaměřující se na tzv. Brand Purpose čelí v posledních letech ostré kritice, a to často zaslouženě. Peter Field ukáže, že kampaně založené na udržitelných, sociálních a dalších nekomerčních cílech hrají důležitou roli pro značky, které to myslí vážně. Mohou mít velmi zajímavé obchodní výsledky, pokud se řídí ověřenými principy efektivní komunikace. Na základě nových poznatků a případových studí vysvětlí, jak využívat v komunikaci brand purpose a zároveň uspět na trhu.

Communication Summit pořádá Blue Events od roku 2018 s cílem zbořit sila a dát dohromady všechny komunikační profesionály.