Carvago vstupuje do světa esportu s vlastní stájí

sobota, 19. března 2022, 06:55 Aktuality, Internet & Mobil, Marketing MediaGuru

Carvago představí v nové sezóně Mercedes-Benz Virtual GP svoji vlastní stáj, k vidění bude na O2 TV Sport nebo na streamovacích platformách.

Sezóna 2022 startuje závodem na italském okruhu v Imole 22. března a za tým Carvago nastoupí Miroslav Svoboda a Petr Hermoch, zdroj: Carvago

Sezóna 2022 startuje závodem na italském okruhu v Imole 22. března a za tým Carvago nastoupí Miroslav Svoboda a Petr Hermoch, zdroj: Carvago

Online marketplace vozů Carvago.com vstupuje do světa esportu s kompletní stájí v rámci podniku Mercedes-Benz Virtual GP. Sezóna 2022 startuje závodem na legendárním italském okruhu v Imole 22. března. Za tým Carvago nastoupí do sezóny Miroslav Svoboda a Petr Hermoch.

„Od této aktivity si slibujeme posílení povědomí o našich službách a oslovení nových zákazníků. Esport již dávno není jen doménou teenagerů. Z první generace gamerů se stali naši zákazníci a jsme rádi, že je můžeme oslovit novým způsobem – jim blízkým, tedy s online konceptem prodeje ojetých aut. S Carvago jako partnerem VGP se potkají mimo jiné i na billboardových plochách kolem virtuálních drah,” říká Jakub Šulta, CEO Carvago.

Osmý ročník Virtual GP Tour sestává z 12 závodů na světoznámých tratích, které se jedou na simulátoru iRacing. Šampionátu se účastní 20 závodníků z 10 stájí. Online závody startují vždy v úterý 19:00 a trvají 55 minut. Carvago se svojí stájí vynikne během závodů nejen s kompletně obrandovanými vozy, ale v rámci partnerství bude vidět i na virtuálních outdoorových plochách podél trati. Během celého ročníku Virtual GP tak získá možnost oslovit na O2 TV Sportpůl milionu diváků.

Virtual GP je nejprestižnější česko-slovenský šampionát ve virtuálních závodech, který byl založen v roce 2013. Díky zájmu a narůstající popularitě esportu se z původního online prostředí přesunul i na televizní stanici O2 TV Sport a od roku 2018 je hlavním partnerem šampionátu Mercedes-Benz.

Sledovanost esportu v Česku vzrostla dvojnásobně

pátek 21. května 2021

-zue-