Celio uvedla první lokální kampaň, tváří je Matěj Ruppert

čtvrtek, 10. března 2022, 12:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Původem francouzská značka pánské módy Celio spustila svou první lokální kampaň, jejíž tváří se stal zpěvák Matěj Ruppert.

Matěj Ruppert v nové kampani značky Celio, zdroj: Celio

Matěj Ruppert v nové kampani značky Celio, zdroj: Celio

Původem francouzská značka pánské módy Celio spustila svou první lokální kampaň, jejíž tváří se stal zpěvák Matěj Ruppert. Ten českým spotřebitelům představuje „džíny pro normální chlapy“, kampaň se nese v duchu komunikačního konceptu „Be Normal“, jímž chce značka nabídnout „normální módu“ za dostupné ceny pro „normální muže“.

„V aktuální komunikaci čerpáme z hravosti a humoru naší značky. Ukazujeme, že naše džíny může nosit opravdu každý chlap, a to bez ohledu na to, jak vypadá nebo co dělá. Důležité je, že si umí sám ze sebe udělat legraci, což je přesně případ Matěje Rupperta,“ přibližuje myšlenku kampaně Josef Hanus, brand manažer Celio.

Cílem kampaně je posílit značku a zvýšit návštěvnost nedávno spuštěného e-shopu a také podpořit nabídku džín. 

Kampaň staví na půlminutovém reklamním spotu a sérii vizuálů, které budou k vidění v online médiích a na sociálních sítích. Do komunikace budou zapojeni také vybraní influenceři, včetně Matěje Rupperta, který bude od března do května o značce mluvit na svém Instagramu. Komunikace bude probíhat také ve všech 13 českých prodejnách.

Zdroj: Celio

Produkce byla zajištěna in-house. Fotografie vytvořila Tereza Havlínková. Za kamerou stál Dominik Žižka.

-mav-