Pilsner Urquell si pro globální komunikaci vybral VCCP

pátek, 25. března 2022, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Globální komunikaci značky Pilsner Urquell zajistí agentura VCCP.

Zdroj: Pilsner Urquell / Plzeňský Prazdroj

Zdroj: Pilsner Urquell / Plzeňský Prazdroj

Značka Pilsner Urquell pivovarnické společnosti Asahi Europe & International si v mezinárodním výběrovém řízení vybrala pro svou globální komunikaci agenturu VCCP. Vítězný komunikační koncept, jehož cílem je zvýšit povědomí o značce na řadě světových trhů, bude představen během příštího roku. VCCP v pozici strategické a kreativní agentury nahradí dosavadního partnera McCann Prague.

„Cílem bylo najít zkušený tým, který má expertízu vyvinout globální komunikaci naplňující potřeby značky se zaměřením na etablované trhy i ty s potenciálem budoucího růstu,“ říká Zuzana Dudová, Global Marketing Manager značky Pilsner Urquell.

Pilsner Urquell je již třetí značkou z portfolia společnosti Asahi Europe & International, která se svěřila do rukou VCCP. Před třemi lety agentura získala Frisco, o rok později Birell.

Několikakolového výběrového řízení se zúčastnilo pět agentur ze tří zemí, včetně dosavadní agentury McCann Prague. Globální kampaň, která je momentálně ve fázi vývoje, se zaměří především na trhy Evropy a Asie.

-stk-