Kaufland ve věrnostním programu míří na fanoušky hokeje

čtvrtek, 7. dubna 2022, 14:00 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Kaufland podporuje český hokej a přichází s věrnostním programem Kulišáci. Součástí je také facebooková soutěž o zájezd přímo na Mistrovství do Finska.

Zdroj: Kaufland

Zdroj: Kaufland

Obchodní řetězec Kaufland přichází v souvislosti s blížícím se mistrovstvím světa v hokeji, které proběhne letos v květnu ve Finsku, s věrnostním programem Kulišáci. Součástí je také facebooková soutěž o zájezd přímo do Finska. „Společnost Kaufland podporuje český hokej napříč všemi kategoriemi. Věrnostním programem Kulišáci nyní cílí právě na malé i velké fanoušky,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Zákazníci mohou nasbírat pět fanouškovských čepic – Kulišáků, které se stanou zábavným doplňkem fandění. Mottem programu je „Kulišáci – Jsme fanoušci na hlavu!“. Každá čepice má svůj charakter, takže si mohou vybrat, zda budou fandit jako Body, Buly, Puky, Fofra nebo Manti. Například „Puky přesně pálí, gólman se jen válí!“ nebo „Když nastoupí Buly, soupeř strachy bulí!“ …

Věrnostní program je založen na sbírání bodů do věrnostní karty. Za každých 100 Kč nákupu v prodejnách Kaufland získá zákazník u pokladny 1 věrnostní bod a za 5 bodů může Kulišáka zakoupit za zvýhodněnou cenu 149 Kč. Bez bodů lze čepici pořídit za 499 Kč. Zákazníci se mohou také zapojit do facebookové soutěže „Vyfoť se s Kulišákem a vyhraj zájezd na MS 2022 ve Finsku“. Výhra zahrnuje VIP servis, vstupenky pro dvě osoby, ubytování ve dvojlůžkovém pokoji a dopravu.

Věrnostní akce bude probíhat ve všech 138 prodejnách Kaufland v období od 6.4. do 31.5.2022 nebo do vyprodání zásob. 

Kaufland spustí v roce 2023 v ČR a na Slovensku online tržiště

úterý 22. března 2022

-zue-