Lučina rozšiřuje svou nabídku salátových sýrů

pátek, 8. dubna 2022, 07:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Lučina uvádí další sýry pro přípravu salátů: Lučinu Mozzarellu a Lučinu Trio Light.

Zdroj: Lučina / Savencia F & D

Zdroj: Lučina / Savencia F & D

Společnost Savencia Fromage & Dairy pokračuje v rozšiřování svého portfolia do nových produktových kategorií. U značky Lučina rozšiřuje nabídku svých salátových sýrů, a to o Lučinu Mozzarella a Lučina Trio Light. Novinku představuje i značka Bambino. 

„S příchodem jara jsme chtěli nabídnout něco docela nového. A zároveň se naplno zaměřit na kategorii salátových sýrů, kterou doposud reprezentovala pouze Lučina Salátová. Vytvořili jsme pro ni nový design balení a zároveň představujeme některé nové, na našem trhu unikátní produkty. Přesně splňují naši představu o moderním produktu a skvěle zapadají do charakteru značky Lučina,“ říká generální ředitel společnosti Savencia F&D Aleš Malenka.

Lučina Mozzarella se sníženým obsahem soli je vhodná k přípravě salátů, caprese nebo pizzy. Další novinkou na českém trhu pak v segmentu lehkých letních salátových sýrů je Lučina Trio Light. Jedná se o typ sýru „burgo“ - čerstvý sýr původně ze Španělska. Hodí se do salátů a pro kombinace s jiným jídlem či vínem. Výhodou této novinky je praktické balení rozdělené na tři porce, každá obsahuje pouze 72 kcal.

Bambino uvádí řadu sýrových plátků Toast & Burger, určených k přípravě sendvičů a burgerů. „Rozšiřováním produktového portfolia Bambino chceme oslovit nové zákazníky. S příchodem grilovací sezony proto uvádíme plátky ve variantách ementál a čedar, ideální právě k zapečeným toastům a grilovanému masu,“ přibližuje Aleš Malenka.

Bambino uvádí řadu sýrových plátků Toast & Burger, zdroj: Savencia F&D.

Bambino uvádí řadu sýrových plátků Toast & Burger, zdroj: Savencia F&D.

Produktové novinky jsou dostupné od 1. dubna ve většině maloobchodních řetězců.

-stk-