Nové produkty značky Krahulík mají obaly od Loosers

neděle, 24. dubna 2022, 07:55 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Krahulík rozšiřuje řadu Na Gril o nové produkty. Autory designu packagingu celé produktové řady je reklamní agentura Loosers.

Zdroj: Loosers/Krahulčí u Telče

Zdroj: Loosers/Krahulčí u Telče

Český výrobce uzenin z Krahulčí u Telče uvede na sezónní trh řadu grilovacích produktů. Řada Na gril nabídne zákazníkům několik druhů klobásek a klobás.  „Našim cílem bylo zaujmout s výrobky na vysoce konkurenčním trhu produktů na grilování a již na samotných obalech jsme chtěli ukázat chutnost klobás a klobásek z Krahulčí. Od našich odběratelů, obchodních řetězců, máme na nový design velice pozitivní odezvu. Kvalita krahuleckých produktů společně s kvalitní prezentací na obalech tak letos přispěla k zalistovaní širšího portfolia, než tomu bylo v minulých letech,“ říká Vladimíra Popelářová, marketing managerka Krahulíku.

V agentuře Loosers se postarali o jednotný obalový design, který bude výrobky na pultech obchodů provázet. Doplní ho také navazující komunikace. Obaly vznikly plně v in-house produkci agentury. Produkty z grilovací řady Krahulíka budou k dostání mimo jiné v obchodech řetězců Tesco a Kaufland.

Zdroj: Krahulčí u Telče/Loosers

Zdroj: Krahulčí u Telče/Loosers

Mezi letošní novinky patří mimo jiné Švédská klobása s kroupami a Krahulecká klobása s čočkou. Ty doplňují klobásy s goudou, paprikami jalapeños nebo s bylinkami.

„U nových produktů Švédské klobásy s kroupami a Krahulecké klobásy s čočkou jsme vypichovali i nižší obsah soli, tuku a kalorií. Zároveň jsme na obalech odrazili i tradici, se kterou v Krahulčí připravují uzeniny již téměř jedno století,“ dodává Iva Bízová, Creative CEO Loosers.

-zue-