Spořitelna ve spotech s Jenovéfou Bokovou zdůrazňuje udržitelnost

pátek, 29. dubna 2022, 12:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Česká spořitelna uvádí novou reklamní kampaň v rámci svého konceptu #Silnější. Zdůrazňuje udržitelnost a finanční zdraví, vzdělávání nebo inovace.

Vizuál nové kampaně České spořitelny, zdroj: Česká spořitelna

Vizuál nové kampaně České spořitelny, zdroj: Česká spořitelna

Česká spořitelna zahájí od neděle 2. května novu reklamní kampaň „Společně tvoříme #silnější budoucnost", která je součástí dlouhodobého komunikačního konceptu #Silnější. Banka ho odstartovala loni na jaře.

Kampaň tematizuje udržitelnost nejen v ekologickém kontextu, ale zaměřuje se na další aspekty udržitelné budoucnosti, jakými jsou finanční zdraví, vzdělávání nebo inovace. Hlavní tváří aktuální kampaně je opět herečka Jenovéfa Boková.

„V předchozí kampani Spořitelna vyprávěla příběh své téměř 200leté existence a motivovala Čechy k sebevědomí a odvaze postavit se na vlastní nohy a prosperovat. Nový televizní spot je zasazen do současnosti a banka se v něm sebevědomě hlásí k podpoře nadčasových řešení a udržitelnému životnímu stylu,” říká Monika Hovorková, šéfka značky a komunikace České spořitelny.

„Opět jsme chtěli upřít pozornost na lidi a jejich sílu měnit svět kolem sebe k lepšímu. Tentokrát na to, jak někteří z nás už dnes svými skutky pozitivně ovlivňují naši společnou budoucnost,“ dodává Tomáš Novotný, výkonný kreativní ředitel VMLY&R.

Zdroj: Česká spořitelna

Dvoudenní natáčení televizního spotu probíhalo z větší části v nově zbudovaných prostorách pražských vysokých škol a také v Centru současného umění DOX. Téma moderních technologií se odehrává na Fakultě chemicko-technologické a komunitní zahrádku se včelími úly na střeše České zemědělské univerzity v Praze.

Kampaň poběží od 2. května až do konce července a k vidění bude na všech tradičních kanálech včetně sociálních sítí, pobočkách Spořitelny nebo v kinech Cinema City. TV spot, který bude ke zhlédnutí zejména na TV Nova nebo ČT sport, opět připravila agentura VMLY&R. Produkci spotu se zajistila Creative Embassy v čele s Přemyslem Ponáhlým a Janem Kalvodou, kteří jsou známí jako Duo Wolfberg.

-mav-