Startuje Unboxino, se slevou nabídne neprodané zboží

úterý, 5. dubna 2022, 07:15 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

V dubnu zahajuje nová platforma Unboxino, která prodává s významnou slevou neprodané zboží.

Domovská stránka platformy Unboxino, zdroj: Unboxino.cz

Domovská stránka platformy Unboxino, zdroj: Unboxino.cz

Od dubna je oficiálně spuštěna nová nákupní platforma Unboxino, jež nabídne zboží, které již bylo rozbaleno a vráceno, nebo je z loňské kolekce. Bez originálního obalu je bude prodávat minimálně s 50% slevou

Přes Unboxino si lidé koupí tzv. smartbox, nikoliv přímo určitý produkt od určité značky. Stačí si zvolit velikost – 1, 2, 3, 5 nebo 10 kg – a předvybrat druhy zboží. Z předvýběru jsou pak vybrány dle aktuální nabídky produkty a sestaven Smartbox přímo na míru. „Box, který obdržíte, tak bude vždy obsahovat pouze druhy zboží, které jste si přáli. Nikdy však úplně přesně nebudete dopředu vědět, které v boxu budou,“ prozrazuje Tomáš Vacek ze společnosti Contexto, která za vytvořením platformy stojí.

V předvýběru si lze vybrat jen druh produktů, například počítač, projektor, gril, nikoliv značku. Na výběr především spotřební zboží, které je rozděleno do 19 kategorií (domácnost, zahrada, vše pro auto, elektronika, zábava, dílna, zdraví, hračky pro děti atd.). V současnosti je na platformě kolem 300 typů produktů, nabídka bude dále rozšiřována. V ceně smartboxu je též balné a základní doprava do výdejního místa Zásilkovny. Záruka na zboží je 12 měsíců, stejně tak je možné do 14 dní možné zboží vrátit.

-stk-