Z čela Triadu odchází Jankovičová, nahradí ji Křížová a Blažková

středa, 13. dubna 2022, 11:25 Reklama, Lidé MediaGuru

Do role operativní ředitelky Triadu nastupuje Petra Blažková, bude pomáhat s vedením Magdaléně Křížové, která povyšuje na CEO.

Vedení agentury Triad se mění (zleva): Magdaléna Křížová, Petra Jankovičová, Petra Blažková, zdroj: Triad

Vedení agentury Triad se mění (zleva): Magdaléna Křížová, Petra Jankovičová, Petra Blažková, zdroj: Triad

V pražské agentuře Triad došlo ke změnám vedení. Do role operativní ředitelky nastupuje Petra Blažková, jež bude s vedením pomáhat Magdalénu Křížovou, která povýšila na pozici CEO. Zakladatelka a spolumajitelka agentury Petra Jankovičová po deseti letech odchází z vedení a úplně se stahuje z výkonné role. 

„V Triadu se chystáme na oslavu deseti let působení na českém trhu, byla to jízda a jsem hrdá na všechno, co se nám společně podařilo vybudovat. Pro mě momentálně přišel pravý okamžik k tomu, abych se v kariéře posunula dál, našla si další projekt, kterému pomohu v růstu a nechala volné pole působnosti novému vedení,“ říká Petra Jankovičová. Podíl ve společnosti jí zatím zůstává a do budoucna se hodlá věnovat soukromém mentoringu talentů v agentuře i mimo ni. Za Triad zůstává i členkou Prezídia Asociace komunikačních agentur, kde vede pracovní skupinu, která se zabývá etikou a boji proti dezinformacím.

Dlouhodobě se v Triadu snažím o budování takových podmínek, aby u nás lidé chtěli pracovat a aby všechny naše týmy (do kterých zahrnuji i naše klienty) mohli přicházet se skvělou, relevantní, současnou a funkční komunikací pro značky,“ nastiňuje svou vizi Magdaléna Křížová a dodává: „Pro rok 2022 to z hlediska priorit znamená například hladké začlenění nového vedení, prohloubení silných partnerských vztahů s klienty, ještě silnější vnímání Triadu jako fullservisové agentury na trhu a práci na dlouhodobém růstu agentury.“

Křížová v Triadu působí už devátým rokem a vypracovala se z account managerky přes leadera týmu až do top managementu. Každodenní chod agentury zajišťuje od dubna 2018. Před Triadem pracovala v Media factory, organizaci TEDxBrno a médiích. Vystudovala žurnalistiku. 

S řízením firmy s důrazem na každodenní fungování, marketing agentury a zlepšování klientského servisu jí od letošního února pomáhá Petra Blažková na pozici Chief Operations Officer. „Triad jsem dlouho vnímala jako agenturu, která se nebojí zkoušet nové přístupy a doručuje konstantně kvalitní práci napříč spektrem klientů, o které pečuje. Těším se, že budu moct využít zkušenosti agenturní i klientské strany,“ říká Blažková, která přišla z Ambiente, předtím působila například jako account directorka v agentuře Peppermint a ve společnosti Pernod Ricard na pozici Brand Managera. „Jedna z důležitých oblastí, na které se v Triadu chci dlouhodobě zaměřit, jsou procesy, jejich funkčnost a zjednodušování tak, abychom mohli více času investovat například do vzdělávání a růstu našich lidí, z čehož ve výsledku budou těžit nejen oni, ale i klienti.“

-stk-