ČT odvysílá všechny zápasy z MS v hokeji v přímém přenosu

úterý, 10. května 2022, 13:10 Aktuality, TV MediaGuru

Všech čtyřiašedesát utkání letošního hokejového mistrovství světa bude možné sledovat na programu ČT sport nebo prostřednictvím ČT sport Plus.

Zdroj: IIHF

Zdroj: IIHF

Česká televize nabídne všechny zápasy nadcházejícího mistrovství světa v ledním hokeji v přímých přenosech. Všech čtyřiašedesát utkání bude možné sledovat na čtyřech platformách, tedy na programu ČT sport nebo prostřednictvím ČT sport Plus – na webu, v mobilních aplikacích nebo prostřednictvím HbbTV. Mistrovství už tradičně doplní Studio s doprovodným programem.

V pořadí dvaapadesátý šampionát odstartuje na ČT sport v pátek 13. května odpoledním zápasem Francie proti Slovensku. Prvním utkáním provedou Robert Záruba s Martinem Procházkou. V rolích komentátorů se z hal v Tampere a v Helsinkách divákům v průběhu mistrovství představí také Tomáš Jílek a Ondřej Zamazal, a to společně s experty Petrem Hubáčkem a Milanem Antošem. Doprovodný program zajistí Studio MS. Jeho průvodcem bude Jiří Hölzel, expertní pohledy nabídnou Martin Hosták, David Moravec, David Pospíšil a Petr Koukal. Zákulisí šampionátu a bezprostřední ohlasy hráčů zprostředkují v rolích reportérů Ondřej Tomek s Darinou Vymětalíkovou.

-mav-