Danone uvádí novou značku rostlinných nápojů Gou!

čtvrtek, 5. května 2022, 11:05 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Novou značku rostlinných nápojů Gou! podpoří Danone kampaní s influencery.

Novou značku Gou! podpoří kampaň s influencery a letáky, zdroj: Danone.

Novou značku Gou! podpoří kampaň s influencery a letáky, zdroj: Danone.

Společnost Danone uvádí na trh novou značku rostlinných nápojů Gou!. Novinkou rozvíjí kategorii rostlinných výrobků, v nichž už má zastoupeny značky Alpro nebo Provamel. Krok je zároveň součástí firemní strategie „Jedna planeta. Jedno zdraví“, jež věří, že stravovací návyky jednotlivců mají vliv nejen na jejich zdraví, ale i na zdraví planety.

„Neustále se setkáváme s jasnou potřebou finančně dostupnějších produktů na rostlinné bázi, které by nám zároveň umožnily získat nové spotřebitele, jako jsou rodiny z menších měst, ale i lidé ve vyšším věku. Právě proto jsme se rozhodli přijít s novou značkou Gou!,“ uvádí brand manažerka značek rostlinných výrobků Barbora Horníková. 

Nové rostlinné nápoje Gou! jsou vyrobené z ověřených a zodpovědně vypěstovaných ingrediencí jako sója, mandle a kokos. Obsahují vitamíny B a D, jsou bez laktózy a ve 100% recyklovatelném obale, na kterém je uvedeno nutriční označení NutriScore. „Český, ale i slovenský trh se řadí mezi nejmenší rostlinné trhy v Evropě. Proto vidíme velký potenciál tuto kategorii dále rozvíjet,“ dodává Horníková.

Novou značku chystá Danone podpořit kampaní s influencery a letáky. Gou! už je nyní k dostání v řetězcích Tesco, Globus, Rohlík, Košík a Pilulka.

-stk-