Disney+ otevírá pro český trh registrace za zvýhodněnou cenu

úterý, 10. května 2022, 09:05 TV, Internet & Mobil MediaGuru

Streamovací služba Disney+ otevírá možnosti registrace a zakoupení předplatného za zaváděcí cenu. Roční předplatné je v takovém případě možné získat za 1590 Kč,

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Od úterý 10. května se mohou zájemci poprvé předregistrovat k předplatnému Disney+ v České republice a využít tak roční zaváděcí nabídku, která činí 1 590 Kč. Za cenu osmi měsíců tak získají předplatné na dvanáct měsíců. Cena je vypočítána na základě běžného měsíčního předplatného při spuštění služby.

Zaváděcí nabídka bude dostupná pro ty, kteří se předregistrují do půlnoci 13. června 2022. Nabídku je nutné využít do 26. června 2022. Streamovací služba bude spuštěna v České republice 14. června 2022. Běžná cena měsíčního předplatného je 199 Kč, ročního pak 1 990 Kč. Registrace zatím probíhá na globálních stránkách Disney+. V den spuštění Disney+, tedy 14. června, obdrží ti, kteří se zaregistrovali, odkaz na zvýhodněnou nabídku.

Předplatitelé budou mít přístup k seriálům Boba Fett: Zákon podsvětí a Mandalorian od producenta a scénáristy Jona Favreaua. Hned od spuštění bude dostupný i seriál Obi-Wan Kenobi. Dále se v nabídce objeví seriál Moon Knight od studia Marvel s Oscarem Isaacem v hlavní roli nebo filmy Shang-Chi, Luca či Cruella s Emmou Stone, seriály Jen vraždy v budově, Pam a Tommy nebo The Kardashians. V nabídce budou i Simpsonovi, Chirurgové, Black-ish nebo Záchranáři L. A

Disney+ nabídne možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů, možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavit dětský profil, který má ovladatelné rozhraní vhodné pro děti s přístupem k obsahu přiměřenému k jejich věku.

Disney+ je streamovací služba společnosti The Walt Disney Company. Staví na obsahu z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a Star.

Letos v březnu už v Česku zahájila služba HBO Max. Vedle Disney+ se na tuzemský trh chystá také Discovery+, která je ale majetkově spřízněná s HBO. Zde se očekává budoucí fúze. V letošním roce se představí i SkyShowtime od Viacom a Comcast.

-mav-