Hornbach se spojuje se zahradním designérem Lefflerem

pondělí, 16. května 2022, 16:35 Aktuality, Marketing MediaGuru

Hornbach spouští poradenský projektový speciál, na němž spolupracuje se zahradním architektem Ferdinandem Lefflerem.

Hornbach navázal spolupráci se zahradním architektem Ferdinandem Lefflerem, zdroj: Hornbach.

Hornbach navázal spolupráci se zahradním architektem Ferdinandem Lefflerem, zdroj: Hornbach.

Hornbach představuje nový poradenský projektový speciál, na jehož tvorbě spolupracoval český zahradní architekt Ferdinand Leffler, známý z televizního pořadu Ferdinandovy zahrady. Zakladatel atelieru Flera radí, jak lépe zvládnout tvorbu vlastní zahrady i jak se vyvarovat nejčastějších chyb. Propojuje teorii s praxí, a zároveň nabízí užitečné projektové tipy. 

„Hned pro začátek přinášíme v našem společném speciálu spojení Ferdinandových nejužitečnějších rad a postřehů společně s oblíbenými podrobnými návody a sortimentem z Hornbachu,“ říká David Kolář, ředitel marketingu společnosti Hornbach. 

Díky QR kódům je možné se dostat k dalším a podrobným informacím a videím na webu. Zákazníci na webových stránkách Hornbachu naleznou i novou stránku Žijte ve své zahradě s radami od Ferdinanda Lefflera, které se budou postupně rozrůstat. „Již nyní zde mohou zákazníci najít návody na výrobu, správné složení a tipy na osázení vyvýšeného záhonu krok za krokem, či poradenství ohledně výběru trvalek, zahradního nábytku, terénních úprav nebo venkovního osvětlení a mnohé další,“ doplňuje David Kolář.

Leffler bude zákazníkům rovněž pomáhat s výběrem sortimentu z Hornbachu a radit, jak se vyvarovat základních pochybení při tvorbě zahradního prostoru. „Lidé svou zahradu často neřeší koncepčně, z nadhledu. Při návštěvě zahradnictví koupí to, co zrovna kvete, jindy zase udělají kus cesty odněkud někam. Ani neví proč, ale v zahradě se necítí dobře, chybí pocit soukromí, kontakt s nebem, se zelení. Léta už lidem naslouchám, vidím, které nejčastější chyby opakují,“ vysvětluje zahradní architekt. 

Nový projektový speciál rozšiřuje nabídku katalogů, mezi něž už patří například Zahradní trendy, Tenneker – Magazín o grilování, Zahradní domky, Péče o zahradu nebo další, které lze nalézt na webu. 

V projektovém speciálu lze také nalézt kód na cenové zvýhodnění online kurzu „Žijte ve své zahradě“, kde se pod Ferdinandovým vedením účastníci naučí vytvořit si vlastní zahradu. Kód na online kurz je platný do 31.5. 2022. 

-stk-