Ochucené nealko pivo BirGo spustilo intenzivní kampaň

čtvrtek, 19. května 2022, 11:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novinka firem Mattoni a Budvaru, nealkoholické ochucené pivo BirGo, zahájila v Česku i na Slovensku intenzivní kampaň.

Z natáčení spotu BirGo, zdroj: BirGo

Z natáčení spotu BirGo, zdroj: BirGo

Novinka dvou českých nápojářských firem Mattoni a Budvaru, nealkoholické ochucené pivo BirGo ve třech chuťových variantách, zahájila v Česku i na Slovensku intenzivní kampaň. Ta využije televizi, digitální kanály, PR, in-store i sampling.

„Spolupráce takových ikon, jako je Mattoni a Budějovický Budvar, je v dnešní době opravdu unikátní, a proto i připravovaná kampaň na BirGo využívá motiv spojování. Spojování nejen dvou expertů ve svých oborech, ale také spojení dvou světů – nealkoholického piva a chuti ovoce. Připravovaná 360stupňová kampaň na BirGo je pojata ve velkém stylu a zahrnuje komunikaci prostřednictvím TV, digitálních i klasických médií, a také materiály v místě prodeje a sampling, abychom zasáhli co největší počet lidí a vybudovali povědomí o nové značce BirGo,“ říká Kateřina Komárková, manažerka značky BirGo pro Česko a Slovensko.

BirGo má v současné době širokou distribuci po celé České i Slovenské republice, k dostání je ve velkých mezinárodních řetězcích, benzinkách i menších obchodech.

Zdroj: BirGo

TV spot režíroval Matěj Šámal, produkovala Armada a kreativu připravila Ritual Communication. Komunikace probíhá i na facebookových profilech BirGo pro ČR a SR, funkční jsou také weby Birgo.cz a Birgo.sk.

-mav-