Vodafone v kampani komunikuje svou nabídku 5G

úterý, 3. května 2022, 09:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nové tarify i telefony 5G podpoří Vodafone kampaní, jejíž tváří je opět Martin Hofmann.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Vodafone uvádí nové tarifů pro mobilní síť 5G, nabídne i 5G telefony. Podpoří je kampaň s Martinem Hofmannem v hlavní roli. 

„Síť 5G má výrazně vyšší kapacitu a nabízí zvýšení rychlosti přenosu dat s mnohem nižší dobou odezvy. Váš online zážitek posune o několik stupňů výš – ať už jde o nahrávání nebo stahování rozsáhlých dokumentů, videohovory v prémiové kvalitě, nebo hraní her s potřebnou rychlou odezvou,“ popisuje Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

Kampaň představí tarif Neomezený Premium 5G, který zahrnuje neomezené volání, SMS, objem dat i jejich neomezenou rychlost. Stejně tak 1000 minut volání do zahraničí a roaming v EU v ceně. Zároveň komunikuje i nabídku 5G telefonů, které lze získat se slevou až 8 tisíc korun. 

Tváří kampaní, jež poběží v televizi, rádiu, outdooru, na internetu, sociálních sítích a v místě prodeje, je opět herec Martin Hofmann.  

Pod kreativou je podepsána agentura McCann Prague. Produkci zajistily společnosti Armada films a Procoma. Režie se ujal Jiří Havelka, za kamerou stál Radim Střelka. Autorem fotografií je Adam Bartas. Mediální plánování a nákup zajišťuje Carat.

-stk-