Alpine Pro uvádí novou značku městské módy Nax

čtvrtek, 30. června 2022, 18:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Český výrobce outdoorového oblečení přichází na trh s novou značkou Nax.

Novou značku Nax prezentuje mimo jiné David Svoboda, zdroj: Alpine Pro.

Novou značku Nax prezentuje mimo jiné David Svoboda, zdroj: Alpine Pro.

 Alpine Pro, český výrobce outdoorového oblečení a oficiální partner českých olympioniků, přináší na trh novou značku městské módy pod názvem Nax. Letní pánskou kolekci nafotili sportovci David a Tomáš Svobodovi, dámskou prezentují modelky Klára Vavrušková a Klára Rychtaříková.

Značku Nax firma vytvořila během pandemie v roce 2020, aby rozšířila portfolio svých značek pro nový multibrandový e-shop SportTown. „Příjemné materiály, pohodlné, padnoucí střihy a nízké ceny. To byl náš hlavní cíl, když jsme kolekci Nax tvořili,“ popisuje Václav Hrbek, majitel a zakladatel Alpine Pro. 

Nová značka je v prodeji na zmíněném multibrandovém e-shopu nebo ve vybraných prodejnách Alpine Pro v Praze ve Westfield Chodov nebo v Brně v Olympii. „Nejnovější kolekce Nax je laděna do pastelových barev a přírodních vzorů. Bohémský hravý styl doplňuje motiv batiky, který prostupuje kolekcí přes trika, mikiny i šaty,“ přibližuje designérka kolekce Veronika Paulenová. 

„Kolekcí Nax chceme oslovit i mladou generaci. Můžete ji obléknout na koncert, do kina i do práce. Ve výběru najdete dětské, dámské a pánské oblečení a nechybí ani obuv, která vybrané outfity vhodně doplní,“ dodal Hrbek. 

Letní kolekce se objeví i v nově připravovaném filmu Za vším hledej ženu, který režíruje  Miloslav Šmídmajer. 

-stk-