Billa se ve věrnostní kampani spojuje s Albi

pondělí, 27. června 2022, 06:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Billa startuje letní kampaň pro členy svého věrnostního klubu. Nabídne jim produkty značky Albi.

Klíčový vizuál k letní věrnostní kampani řetězce Billa, zdroj: Billa

Klíčový vizuál k letní věrnostní kampani řetězce Billa, zdroj: Billa

Na konci školního roku přichází obchodní řetězec Billa s novou letní věrnostní kampaní, v rámci níž mohou členové Billa Bonus clubu vyměnit své body za dárky pro své děti za vysvědčení nebo jako zábavnou pomůcku na prázdniny. Za elektronické body mohou získat deskové hry Albi, a to se slevou až 56 %. Akce potrvá od 22. června do 17. srpna.

Aby si zákazník mohl deskovou hru se slevou zakoupit, musí být členem věrnostního klubu. „Stát se členem Billa Bonus clubu je velmi snadné. Stačí, když zákazníci vyplní registrační formulář u pokladny, kde také po vyplnění dostanou svou plastovou Billa kartu. Pro ty, kteří preferují registraci z pohodlí domova, je tu také možnost stažení aplikace Billa Czech do mobilu a registrace přímo v ní,“ vysvětluje Lucie Průšová, marketingová ředitelka obchodního řetězce Billa  v České republice.

Po registraci musí zákazník nasbírat na svou kartu minimálně 400 bodů. Vybrat si mohou například animované ilustrované hádanky chobotnice Kvído, sadu Obrázkových hádanek nebo Hádanky na cesty. Dále jsou v nabídce hry z řady Kvído v kostce, Rodinná trefa, Mozkovna, Babi, dědo hrajeme a zábavná vědomostní hra Tipni si!

-stk-