Fotbalista Schick v kampani Vivo vyzývá k tomu být „šik"

pondělí, 13. června 2022, 10:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Cílem kampaně, ve které je hlavní tváří Patrik Schick, je blíže představit značku Vivo a prémiové Vivo V23.

Z natáčení nového spotu značky Vivo, zdroj: Tereza Veselá

Z natáčení nového spotu značky Vivo, zdroj: Tereza Veselá

Značka Vivo nedávno oznámila zahájení dlouhodobého partnerství s českým fotbalovým reprezentantem Patrikem Schickem. Nyní startuje 360° komunikační kampaň, která si klade za cíl představit Vivo blíže české veřejnosti a zvýšit povědomí o značce. Hlavní motto kampaně zní „Buď šik a blýskni se s telefonem vivo“. Reklamní spot zároveň představuje model vivo V23 5G s dvojitou selfie kamerou a vnějším povrchem měnícím barvu.

V rámci komunikační kampaně vznikl reklamní spot s Patrikem Schickem v hlavní roli. Kampaň, kterou pro Vivo připravuje kreativní agentura Hennessy, se objeví v televizi, na sociálních sítích, v outdooru, na internetu, v místě prodeje i v rámci co-marketingových aktivit. Produkci reklamní spotu měla na starost agentura Woobetz pod režijním vedením Štěpána Fok Vodrážky, za kameru zodpovídal Šimon Dvořáček a fotografie klíčového vizuálu vytvořil Matěj Dereck Hard. O mediální plánování a nákup se stará agentura PHD.

Zdroj: Vivo

„Partnerství s Patrikem je pro Vivo výtečnou příležitostí představit náš brand a produkty širší veřejnosti. Jeho jméno rezonuje nejen u nás, ale i v zahraničí. Jako fotbalista oslovuje mladé lidi s aktivním životním stylem, na které se soustředí i naše značka. Věřím, že vytvořená kampaň splní přesně to, co od ní očekáváme,“ říká Tomáš Veselý, marketingový ředitel společnosti vivo pro Českou republiku a Slovensko.

-mav-