Brand skupiny Heureka Group vede Jiří Struk

úterý, 26. července 2022, 12:40 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Brand marketing skupiny Heureka Group řídí od července Jiří Struk.

Jiří Struk, zdroj: Heureka Group

Jiří Struk, zdroj: Heureka Group

Šéfem brand marketingu skupiny Heureka Group se stal od července Jiří Struk. Jedním z jeho klíčových cílů v nové roli bude pokračovat ve sjednocování a posilování brandu skupiny jako evropského lídra a marketplace, působícího na devíti trzích střední a východní Evropy. Zaměří se také na sjednocení všech značek skupiny do jedné vizuální identity. Jiří Struk do společnosti přichází z PepsiCo. 

„Intenzivnější mezinárodní spolupráce a synchronizace aktivit k dosažení synergií bude jedním z mých prvních úkolů v Heurece,“ říká ke své nové roli Jiří Struk, jenž povede 23 lidí, a pokračuje: „Samozřejmostí bude posilování pozice e-commerce lídra v regionu střední Evropy spolu s důrazem na posun od jednotlivých nákupních srovnávačů a rádců k jednotné marketplace platformě.“ 

Kromě B2C komunikace bude součástí Strukovy agendy také propojování aktivit směrem k B2B partnerům. „Na mnoha úrovních působíme mezinárodně už teď, například pod značkou Heureka Insights nabízíme našim partnerům datové reporty napříč celým regionem nebo z jednotlivých zemí. Regionálně působí také náš obchodní tým, díky čemuž nabízíme našim partnerům hodně zajímavé možnosti spolupráce,“ říká Jiří Struk. Heureka Group v březnu letošního roku představila novou firemní identitu včetně tří B2B značek. 

Jiří Struk dříve pracoval v PepsiCo, kde působil jak v lokálním vedení společnosti, tak posléze čtyři roky se zodpovědností za marketingovou agendu vybraných mezinárodních značek pro region 35 zemí Evropy. Zkušenosti má také ze společností Maxxium a Sony.

-stk-