ČT chystá třetí řadu reality show Peče celá země

úterý, 19. července 2022, 07:15 TV, Aktuality MediaGuru

Soutěžní reality show pro amatérské pekaře a cukráře bude mít třetí řadu. Česká televize otevřela casting.

Peče celá země 2, zdroj: ČT

Peče celá země 2, zdroj: ČT

Česká televize počítá s další, v pořadí třetí řadou soutěžní reality show pro amatérské cukráře a pekaře Peče celá země. Pro zájemce v těchto dnech otevřela možnost se do soutěže přihlásit. Přihlášky je možné zasílat do 16. září. Druhou řadu televize vysílala letos na jaře.

Do vysílání se také připravuje nová, druhá řada pořadu Pečení na neděli. Pořadem provází vítězka první řady Peče celá země Petra Burianová, která přibližuje regionální recepty z českého a moravského venkova. ČT1 zařadila vysílání pořadu do nedělního dopoledne, naposledy ho vysílala loni na podzim.

Druhá řada Peče celá země se vysílala na ČT1 od poloviny letošního března do poloviny května v sobotním hlavním vysílacím čase. Každý díl v průměru sledovalo více než jeden milion diváků starších 15 let (1,09 mil.), podíl pořadu na sledovanosti dosáhl 26,63 % (zdroj: ATO-Nielsen Admosphere).

O přípravách nových pořadů promluvili zástupci ČT na letošním karlovarském festivalu. Zde Česká televize představila také další připravované projekty. Mezi nimi např. druhou řadu seriálu Kukačky, třetí řadu Případů 1. oddělení, která se představí už letos na podzim nebo novou minisérii Jana Hřebejka Pozadí událostí. Také ta míří do podzimního programu.

-mav-