Do Pickerly nastupuje Martin Čáp a dalších šest lidí

pátek, 29. července 2022, 07:15 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Na pozici Head of Digital Media Strategy agentury Pickerly nastoupil Martin Čáp. Agenturní tým se rozšiřuje o dalších šest lidí.

Martin Čáp, zdroj: Pickerly

Martin Čáp, zdroj: Pickerly

Agentura Pickerly rozšiřuje svůj tým. Na pozici Head of Digital Media Strategy nastoupil Martin Čáp. Kromě něj přišlo do agentury dalších šest lidí: Anežka Bočková, Dominika Schmidtová, Barbora Andrýsková, Kristýna Horová, Milica Komljen a Michaela Mošťková. 

„Mým posláním v Pickerly je pomoci prosadit se start-upům a uspět ambiciózním značkám s inovativními projekty. Těší mě, že mohu posílit kompetence v oblasti strategické digitální komunikace a její integrace do celkové marketingové strategie a obchodních cílů zajímavých značek. Jsem součástí velmi silného týmu zkušené fullservice agentury, která umí pokrýt všechny disciplíny digitálního marketingu. Chci tyto disciplíny propojit nejen strategickým přesahem, ale také hledáním inovací, tvorbou unikátních řešení a efektivních přístupů, které zlepší celkovou zákaznickou zkušenost,” říká nový šéf digitální strategie Pickerly.   

Martin Čáp působil přes deset let v digitální agentuře Marketup, z toho poslední dva jako Head of Digital Strategy a člen managementu. Pracoval pro klienty jako T-Mobile, XXXLutz, Grand Optical, Muziker, UniHobby, BMW Invelt či Komerční banku. Kromě práce pro klíčové klienty byl zodpovědný za vedení výběrových řízení. 

Na pozici Client Solution Managera nastoupila Anežka Bočková se zkušenostmi z digitální agentury i vlastního byznysu – e-shopu jumpropeshop.cz. V Pickerly se stará zejména o webové projekty. 

Dominika Schmidtová přišla z kreativního prostředí, přes pět let působila v digitálních i kreativních agenturách, kde měla na starosti zejména kreativní koncepty a copywriting s přesahem do brand buildingu. Působila také v digitálním oddělení magazínu Vogue CS a externě psala pro Harper's Bazaar. Mimo Pickerly vyučuje na Vysoké škole finanční a správní a věnuje se umění. 

Barbara Andrýsková přichází se zkušenostmi z Leo Burnett a McCann na pozici Digital Designer & Art Director. Na novém působišti se stará o vizuální výstupy pro klienty napříč agenturním portfoliem. 

Kristýna Horová v minulosti pracovala jako Content Manager v MyTimi a téměř šest let jako Copywriter v agenturách Dobrý web a Sherpas. V Pickerly působí jako Senior Copywriter & Editor. 

Milica Komljen zodpovídá za oblast Community Managementu, na starost má zviditelnění značky Franz Josef Kaiser na srbském trhu. Dříve působila v nakladatelství Lingea, v němž měla na starosti vydávání knih ve Slovinsku a v Srbsku.

Na pozici Client Solution Associate nastoupila Michaela Mošťková, která se podílí na projektech v oblasti sociálních sítí a influencer marketingu. Současně studuje psychologii pro manažery na vysoké škole Newton University. 

-stk-