E-shop Můj koberec spouští „dovolenkovou“ kampaň

úterý, 26. července 2022, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Můj koberec, e-shop s koberci a podlahovými krytinami, startuje kampaň s létajícím kobercem v hlavní roli.

Z kampaně e-shopu Můj koberec, zdroj: Můj koberec

Z kampaně e-shopu Můj koberec, zdroj: Můj koberec

E-shop Můjkoberec.cz na 25. července spouští reklamní kampaň, v níž se soustředí na letní dovolenou. Hlavní „tváří“ je létající koberec. 

V rámci kampaně vyráží létající koberec na prázdniny, který se rozhodne trávit poznáváním Prahy a sportovními aktivitami. Po týdnu se vrátí zpátky domů a kampaň bude pokračovat v jiném duchu. Cílem je podpořit značku, ale i upozornit, že kromě koberců se firma specializuje i na další podlahové krytiny a klade důraz na prozákaznický servis.

Kampaň poběží především na sociálních sítích, včetně LinkedInu a Pinterestu, součástí bude také mailing a spotřebitelská soutěž. Následovat bude komunikace v televizi, rádiu, na internetu a v místě prodeje.

„Pokoušíme se změnit kulturu internetového nakupování a zavést do praxe úplně nové, nevídané služby a standardy. Proto nabízíme každému zákazníkovi nejen dopravu či zaslání vzorků zdarma, ale také služby od bytové designerky, prodlouženou záruku, expresní vyřízení reklamace nebo aplikaci 3D plánovač, do které má každý možnost vložit reálnou fotografii svého interiéru a následně si prohlédnout, jak by naše produkty reálně vypadaly v zákazníkově domácnosti. Za tyto služby zákazník nezaplatí ani korunu, chceme díky technologiím, které sami neustále vyvíjíme posouvat možnosti servisu, ulehčit zákazníkovi výběr a dopřát mu i příjemný zážitek z nakupování,“ uvedl Marek Černý, majitel a zakladatel společnosti.

Kampaň vznikla in-house

-stk-