Fosfa podpoří výstavu Muchy kampaní s Jiřičnou

čtvrtek, 21. července 2022, 07:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Fosfa a její značka FeelEco se staly partnerem výstavy Alfonse Muchy. Podpoří jí kampaní s Evou Jiřičnou.

Zdroj: Repro YT Fosfa

Zdroj: Repro YT Fosfa

Břeclavská Life Science společnost Fosfa se stala hlavním partnerem připravované výstavy Alfonse Muchy ve Valdštejnské jízdárně s názvem Mucha, rodinná sbírka. K celé expozici připravuje 360° kampaň, která odráží hodnoty firmy. Tváří televizního spotu je architektka výstavy Eva Jiřičná.

Klíčovou myšlenkou, která prostupuje celou kampaní, je důraz na umění výjimečnosti a hodnoty prověřené generacemi, které se promítají nejen v dílech malíře, ale také v přístupu společnosti Fosfa. „Ve Fosfě věříme, že nejlepší díla mohou vytvářet jen výjimeční a charakterní lidé, proto jsme se rozhodli pro podporu této jedinečné výstavy, která odráží také hodnoty naší společnosti – respekt, úctu, disciplínu a důvěru. Zároveň výstava souzní s naší filozofií ,Umění výjimečnosti', kterou se snažíme odrážet i v naší práci a produktech,“ říká Ivan Baťka, majitel společnosti Fosfa a zakladatel značky FeelEco, která vyvíjí a vyrábí přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Hlavní tváří televizní kampaně se stala architektka Eva Jiřičná, která architektonicky ztvárnila celý koncept výstavy. „Zapojit do části kampaně paní Jiřičnou pro nás byl přirozený krok, protože její umění je výjimečné stejně jako dílo Alfonse Muchy a její práce na výstavě by neměla být upozaděna,“ dodává Baťka.

Kampaň na podporu výstavy poběží v červenci, srpnu a září napříč mediálními kanály od televize až po outdoor. Reklamní spot bude ke shlédnutína všech kanálech MediaClubu a v České televizi. Za jejím vznikem stojí agentury Knowlimits a Fragile Agency, která je autorem kreativního konceptu. Produkce spotu se ujala společnost Stink Films v čele se známým režisérem Michaelem Baumbruckem. Autorem hudebního podkresu je hudební skladatel Michal Novinski.

Spot diváka nechá nahlédnout nejen do domu Alfonse Muchy na Hradčanském náměstí, ale odhalí také zákulisí vzniku samotné výstavy ve Valdštejnské jízdárně. 

-stk-