O2 TV podpoří kampaní s Petrem Čechem nový O2 TV Box

úterý, 26. července 2022, 10:05 Reklama, TV, Aktuality MediaGuru

Od začátku srpna začne O2 TV nabízet nový O2 TV Box. Ve stejný den odstartuje i nová komunikační kampaň s ambasadorem Petrem Čechem.

Nová kampaň O2 TV, zdroj: O2

Nová kampaň O2 TV, zdroj: O2

Internetová televize O2 TV začne od 1. srpna nabízet nový O2 TV Box. Má přinést vylepšené funkce, hlasové ovládání nebo nově například i podsvícený ovladač. Díky systému AndroidTV má být také ovládání rychlejší, intuitivní a přehledné, a to za stejnou cenu jako doposud. Od 1. srpna zároveň odstartuje nová komunikační kampaň s ambasadorem Petrem Čechem. Zájemci ke každému zakoupenému O2 TV Boxu dostanou službu O2 TV Zlatá na měsíc zdarma.

Jeden z nejúspěšnějších fotbalových brankářů se tentokrát představí v trochu jiné roli. „Petr se z ryze sportovního světa přesune více do role diváka, který si užívá zajímavé funkce O2 TV a objevuje ten nejlepší sportovní i filmový obsah. Například se potká s draky z Her o trůny, více se tedy dostaneme k zábavnému obsahu v O2 TV,“ uvedl David Daneš, ředitel marketingové komunikace O2.

V nové kampani, která se v příštích týdnech objeví na internetu, v televizi, outdooru i v tištěné inzerci, budou pokračovat i další známé tváře českého sportu. Do ambasadorského týmu O2 TV patří Makhmud Muradov, elitní UFC zápasník, nebo Karolína Plíšková, aktuálně patnáctá nejlepší tenistka světa. Novou tváří se pak stal hokejový útočník Vladimír Sobotka.

Ambasadoři O2 TV budou i v nové sezoně přinášet exkluzivní materiály ze zákulisí jednotlivých sportů, postřehy, rozhovory či výzvy.

Nový spot O2 TV, zdroj: O2

Nová kampaň O2 TV, zdroj: O2

Nová kampaň O2 TV, zdroj: O2

Z fotografování nové kampaně O2 TV, zdroj: O2

Z fotografování nové kampaně O2 TV, zdroj: O2

Bývalý fotbalový brankář Petr Čech cestoval v průběhu května a června na natáčení kampaně z Londýna. „Focení i natáčení kampaně je vždycky o lidech, jak je sehraný tým, o atmosféře. Spolupráce s O2 funguje oboustranně velmi dobře. V tomhle prostředí se pohybuji dlouho, osobně se všichni známe, už všichni víme, kdo co dělá, jak kdo funguje, jak kdo pracuje, a to hodně pomáhá, člověk má pak jistotu, že práce bude ve výsledku vypadat dobře,“ podotkl ambasador O2 TV Petr Čech.

„V rámci letní kampaně O2 TV dostane každý k nově zakoupenému O2 TV Boxu službu O2 TV Zlatá na měsíc zdarma. Díky této akci tak zájemci prozkoumat vše, co O2 TV nabízí. Pro fanoušky jsme pak připravili akční nabídku předplaceného tarifu Sport Plus, na kterém najdou nejlepší sportovní obsah včetně Fortuna:Ligy, Ligy mistrů UEFA či hokejové extraligy. Při aktivaci do konce srpna ušetří divák za celou sezonu přes 700 Kč,“ doplnil David Daneš.

Předplacený tarif Sport Plus nabízí sportovní kanály jako O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport 1, Premier Sport 2, ČT sport, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Na těchto stanicích se vysílají přenosy Fortuna:Ligy, hokejové extraligy, Ligy mistrů UEFA, německé Bundesligy, italské Serie A nebo také španělské La Ligy.

Nový O2 TV Box přináší zákazníkům funkce a vlastnosti domácího multimediálního centra. Nabídne HD i 4K rozlišení a také HDR technologie. Díky Bluetooth je možné k O2 TV Boxu připojit bezdrátová sluchátka, gamepad, klávesnici i myš, to v případě, že zákazník využije set-top box třeba pro hraní her. Díky AndroidTV lze do O2 TV Boxu stáhnout stovky aplikací včetně herních, YouTube, Spotify, HBO Max nebo i bohaté O2 Knihovny.    

O2 TV set-top boxy projdou aktualizací na Android TV

středa 25. května 2022

-mav-