Omnicom Media Group využila billboard přes RTB

neděle, 31. července 2022, 07:40 Aktuality, Outdoor, Reklama MediaGuru

Mediální skupina OMG využila digitální reklamní plochu ve veřejném prostoru pro netradiční kreativní kampaň.

Kreativní využití venkovní reklamy, zdroj: Vision Thing

Kreativní využití venkovní reklamy, zdroj: Vision Thing

Omnicom Media Group využila pro kreativní kampaň digitální plochu připojenou do programatické sítě Vision Thing, která je umístěna na obchodním domě Kotva. „Využili jsme příležitosti, kdy jsme se společně pohybovali u obchodního domu Kotva s naším klientem, jež tou dobou slavil narozeniny. Právě na tomto obchodním domě je digitální plocha připojená do programatické sítě Vision Thing. Proto jsme neváhali a přes DSP Adform jsme okamžitě vykoupili všechny dostupné imprese pro náš banner, na němž bylo přání k narozeninám,” uvedl Marek Pohanka, Head of Programmatic ze společnosti Omnicom Media Group.

Automatizovaný nákup přes reklamní síť Vision Thing umožňuje zobrazit kampaně ve veřejném prostoru, které se mohou rychle měnit podle aktuálních potřeb inzerenta. Požadovaná kampaň se na billboard dostane programatickou cestou přes dostupný demand side platform (DSP) přibližně za 30 sekund. Do platformy Vision Thing se mohou připojit jakákoliv digitální zobrazovací zařízení s možností online připojení a vzdálené správy.

Digitální billboardy provozuje Vision Thing v Praze druhým rokem. Rychlé připojení reklamy pomáhá například pořadatelům akcí na hudebních festivalech nebo sportovních událostech. Inzerent může kombinovat zároveň online média s out-of-home reklamou. „Se skupinou OMG spolupracujeme od samého začátku fungování naší reklamní sítě. Dokonce jsme jako první společně pustili do světa první POOH (programmatic out-of-home) kampaň v České republice. Proto jsme velmi rádi, že Marek Pohanka přišel za námi i s tímto nápadem,” doplňuje Richard Němec, CEO společnosti Vision Thing.

-tšl-