Petr Miláček je ředitelem analýz skupiny Prima

středa, 13. července 2022, 07:15 TV, Lidé MediaGuru

Petr Miláček se vrací do managementu TV Prima. Nastupuje na pozici ředitele analýz. Reportovat bude Vladimíru Pořízkovi.

Petr Miláček, zdroj: FTV Prima

Petr Miláček, zdroj: FTV Prima

Na pozici ředitele analýz skupiny Prima přichází manažer Petr Miláček, který již v minulosti tuto funkci na Primě zastával. Od jeho návratu si Prima slibuje rozvoj a optimalizaci crossmediálního měření a posílení eGRPů v rámci mediálních kampaní klientů. Petr Miláček bude součástí managementu skupiny Prima a bude reportovat přímo Vladimíru Pořízkovi.

„Čísla a analytické reporty jsou pro nás jako komerční skupinu alfou a omegou úspěchu, proto jsem rád, že se nám podařilo Petra získat znovu do svých řad a posílit jeho odbornými znalostmi a zkušenostmi tým analýz. Rádi bychom se zaměřili na optimalizaci klientských dat u crossmediálního měření kampaní,“ říká Vladimír Pořízek, komerční ředitel skupiny Prima.

„Od svého nástupu do médií v roce 1998 jsem se denně potkával s tematikou měření a plánování televizní reklamy. Všechny formáty v televizi i videa on-line mě navíc osobně vždy fascinovaly svou schopností vyprávět příběhy a měnit svět. A tak je návrat na skupinu Prima přirozeným návratem k tomu, co mě baví,“ uvádí ke své nové pozici Petr Miláček, ředitel analýz skupiny Prima.

Kariéra Petra Miláčka je od počátku spojena s médii, výzkumy a analýzami. Začínal v mediální agentuře Mediaplan, jako ředitel výzkumu pokračoval v Media Wise i v Omnicom Media Group. Pozici ředitele výzkumu na Primě již zastával v letech 2013 až 2016. Následujících pět let působil v čele PHD jako managing director. Je dlouholetým členem metodologické komise ATO, autorem řady textů o strategickém plánování a mediálním výzkumu.

-mav-