Skylink zahájil předprodej balíčků s kanálem Canal+ Sport

úterý, 19. července 2022, 14:20 Aktuality, TV MediaGuru

Skylink dává od úterý do předprodeje dva balíčky, které obsahují novou stanici Canal+ Sport.

Zdroj: Canal+ Sport

Zdroj: Canal+ Sport

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink zahájil od úterý 19. července předprodej dvou nových balíčků s novým programem Canal+ Sport. Stanice zahájí vysílání 4. srpna a zaměří se na anglickou nejvyšší fotbalovou ligu Premier League

Balíček Kombi+ obsahuje kromě programu Canal+ Sport další programy různých žánrů (celkem 75 programů, z toho 54 v HD). K dostání je za zvýhodněnou cenu od 349 Kč měsíčně (obvykle 399 Kč) s internetovou televizí Skylink Live TV nebo za 449 Kč měsíčně na satelitní televizi Skylink. Balíček má být aktivní ihned po objednávce, ale účtovací období začne až 4. 8. 2022 společně se startem vysílání programu Canal+ Sport.

Program Canal+ Sport je samostatně k dispozici také v doplňkovém balíčku Canal+ Sport za 189 Kč měsíčně. Ten celkem obsahuje 37 programů, z toho 29 v HD.

Canal+ Sport plánuje odvysílat všechny zápasy anglické Premier League v přímém přenosu a také takzvaný konferenční přenos, který bude v reálném čase „přeskakovat“ mezi souběžně hranými zápasy. Nabídne také zápasová studia, prémiovou talk show nebo sportovní magazíny.

V týmu nové stanice Canal+ Sport jsou Bosák, Hošek či Häring

čtvrtek 30. června 2022

-mav-