Tváří nové kolekce značky Puma se stala opět Dua Lipa

pátek, 15. července 2022, 13:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Dua Lipa se stala tváří další kampaně značky Puma. Představí kolekci Flutur.

Zdroj: Puma

Zdroj: Puma

Puma se opět spojuje s popovou zpěvačkou Dua Lipa, jež představuje další kolekci Flutur. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Kolekce je plná zářivých odstínů, holografických detailů a retro siluet. Provází ji motýlí nápis Dua Lipa inspirovaný vintage rave letáky. Motýl přitom je symbolickým vyjádřením transformace, představující přechod ze starého do nového.

„Motýl představuje přechod, metamorfózu a nové začátky. Již při práci na prvním dropu kolekce jsem cítila, jak velký význam pro mě symbolika motýla má. Při práci na dropu číslo dva se všechno ještě více ukotvilo a symbol motýla se stal v mém životě ještě důležitějším. Mám pocit, že byl přirozenou součástí toho všeho již od počátku spolupráce,“ popisuje Dua Lipa.

Druhá kolekce Flutur, jež bude dostupná od 14. července na stránkách značky a na Footshopu, zahrnuje více než 30 kousků, včetně teplákové soupravy T7 a bot Cell Dome King, které vytvořila sama Dua Lipa. Při tvorbě zpěvačka úzce spolupracovala s designérem a skladatelem Billym Walshem. 

Kampaň nafotil Jordan Hemingway. Choreografii vytvořil John Byrne.

-stk-