Vasky v kampani vyzývá s influencery k zážitkům

úterý, 19. července 2022, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Vasky se v letní kampani spojuje s pěticí influencerů. Společně vyzývají k novým zážitkům.

Influenceři Anna Kadeřávková a Daniel GoGo Štrauch v Hurricane factory v rámci kampaně značky Vasky, zdroj: Vasky

Influenceři Anna Kadeřávková a Daniel GoGo Štrauch v Hurricane factory v rámci kampaně značky Vasky, zdroj: Vasky

Česká značka obuvi Vasky se v letní kampani spojuje s pěticí influencerů, s nimiž vyzývá své zákazníky, aby toto léto věnovali novým zážitkům a překonávání svých hranic.

„Ve Vaskách jsme si vždy přáli, aby lidé v našich botách cestovali a objevovali nová místa i sebe samé. Po dvou letech tu máme konečně pořádné léto bez různých opatření, a tak chceme naši Vasky komunitu vyzvat, aby se při poznávání nebáli vykročit mimo svou komfortní zónu a posouvat své hranice. ,Co chceš, můžeš.' Heslo, kterým se řídím dle svého vzoru Tomáše Bati a řídí se jím i všichni ve firmě, je claimem pro tuto kampaň. Vyjadřuje to totiž celý můj životní příběh i to, čemu věřím. Jen jsme k tomu claimu přidali ještě druhou část ,Co chceš, můžeš. Co chceš, zvládneš’,” říká ke kampani zakladatel značky Václav Staněk.

V kampani značka spolupracuje s influencery: s hercem Markem Lamborou, herečkou Annou Kadeřávkovou, Danielem „GoGo“ Štrauchem, Petrem „Pedro“ Hybšem a Gabrielou Drdošovou. K nim se přidal Václav Staněk, který se vydal na 26 metrů dlouhou cestu po slackline ve výšce 28 metrů nad zemí, kterou mu připravilo uskupení Slackshow. „Chceme ukázat, že naše boty jsou vhodné pro spoustu různých aktivit. Konečně se nám podařilo rozšířit portfolio natolik, že už opravdu máme boty pro každou příležitost,“ říká nový marketingový ředitel značky Vasky Marek Dobrý.

Kampaň poběží na sociálních sítích od 12. července do 31. srpna. Připraveny jsou soutěže, výzvy i odměny. „Je to naše první větší kampaň spojená s influencery. Doteď jsme měli spíše jednotlivé spolupráce, a tak jsme zvědaví, jaký bude mít ohlas. V kampani máme tváře, se kterými jsme v minulosti už pracovali, ale i pár nových,“ dodává Karolína Ježková, influencer manažerka a tisková mluvčí. Jednotlivé zážitky, které pro kampaň zajišťuje agentura Adrop budou influenceři odhalovat v průběhu léta.

Jednotící linkou kampaně bude cestovní deník, který poputuje mezi influencery i zákazníky a na konci kampaně by měl doputovat zpět do Vasek i se všemi zážitky.

-stk-