Albert na Andělu prošel rekonstrukcí, inovoval Fresh Bar

pátek, 12. srpna 2022, 15:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Albert upravil svou prodejnu na pražském Andělu. Součástí rekonstrukce je mimo jiné zavedení samoobslužných prodejen či inovace Fresh Baru.

Nově upravená prodejna na pražském Andělu, zdroj: Albert

Nově upravená prodejna na pražském Andělu, zdroj: Albert

Jeden z nejnavštěvovanějších obchodů řetězce Albert, který leží na dopravním uzlu, na pražském Andělu a v blízkosti kancelářských prostor, prošel rekonstrukcí. Ta má urychlit nakupování díky nové pokladní zóně s převážně samoobslužnými pokladnami a zdůraznit prodej čerstvých potravin. Součástí prodejny je i Fresh Bar, který nabízí rychlé občerstvení a kávu s sebou.

Modernizace proběhla podle konceptu Alberta pro městské supermarkety. Tuto podobu již má například prodejna v Jesenici či na pražském Spořilově. Má se vyznačovat vzdušností a designem s nízkými regály. „Přizpůsobili jsme sortiment, zvýšili jsme počet samoobslužných pokladen a posílili čerstvé potraviny,“ uvedl k přestavbě Jiří Mareček, ředitel komunikace.

Hned u vstupu zákazníci najdou úsek s čerstvým ovocem a zeleninou, dále pak obsluhovaný deli pult včetně lahůdek či uzavřené násypníky na pečivo. Přestavěn byl i sushi stánek, kde se vyrábí sushi přímo na prodejní ploše, či zavedení násypníků s luštěninami, rýží a suchými plody. Nový je také chladící nábytek, který je osazen teplotními čidly.

Zákazníci mohou zaplatit na 4 obsluhovaných pokladnách a 18 samoobslužných.

Podoba  Fresh Baru je jiná než na jiných prodejnách. Celý jeho design i nabídka jsou inovované. Produkty byly vytvořené s profesionálními kuchaři. 

-mav-