Alza nabízí prodej produktů AlzaEco bez obalu

středa, 3. srpna 2022, 13:55 Aktuality, Retail MediaGuru

Alza.cz v holešovickém showroomu nainstalovala samoobslužný automat na bezobalový prodej čisticích prostředků.

Zdroj: Alza.cz

Zdroj: Alza.cz

Alza.cz v holešovickém showroomu nainstalovala samoobslužný automat na bezobalový prodej čisticích prostředků. Návštěvníci mohou zakoupit ekologickou drogerii do přinesených nádob. Samoobslužný automat nabízí v pilotním režimu produkty AlzaEco – prací gel, aviváž, prostředek na mytí nádobí a mýdlo.

Alza uvedla, že e-shop tak reaguje na stále větší poptávku po ekologických řešeních. Pro zájemce jsou na místě k dispozici lahve o objemu 0,75 l určené k opakovanému použití.

„Drogerii AlzaEco už od jejího uvedení na trh prodáváme v ekologickém balení. Abychom ještě více podpořili ekologické smýšlení u prostředků denní potřeby, naistalovali jsme na naši prodejnu samoobslužný automat. Zákazníci si mohou natočit drogerii, kterou zrovna potřebují, do svých již existujících nádob, například do prázdného obalu od pracího gelu, který tak získá další využití,“ komentuje novinku v holešovickém showroomu Ondřej Hnát, obchodní ředitel Alza.cz.

Pro ekologickou drogerii si mohou zákazníci přijít bez předchozí objednávky na e-shopu. Na dotykové obrazovce, na které si mohou přečíst také složení jednotlivých produktů, si prostřednictvím platební karty nabijí kredit. Po natočení požadovaného množství produktu se z něj strhne reálná výše útraty, a tato částka se následně stáhne z platební karty. 

Produkty AlzaEco jsou dermatologicky testované šetrné české výrobky. E-shop privátní značku drogerie představil v roce 2019 a postupně její nabídku rozšiřuje. K pracím práškům či gelům v několika variantách a aviváži přidal čisticí prostředky, přípravky do myčky a tekutá mýdla.

-mav-