Billa se opět spojila s show MasterChef, startuje v úterý

úterý, 30. srpna 2022, 12:20 Aktuality, TV MediaGuru

Partnerem nové řady kulinářské show MasterChef Česko, která zahajuje v úterý 30. srpna, je opět řetězec Billa.

TV Nova odvysílá v úterý 30. srpna první premiérovou epizodu šesté řady své kulinářské show MasterChef Česko. S pořadem je od jeho samotného začátku v roce 2015 spojen supermarket Billa, který letos svou podporu rozšířil také na pořad Souboj na talíři, kde se proti sobě v kuchařských bitvách staví trojice porotců této soutěže. Partnerství pro svého klienta v posledních letech realizuje contentová agentura Fuse (skupina Omnicom Media Group).

„Spojení s MasterChef Česko je pro nás již tradiční záležitostí. Chceme diváky inspirovat nejen pro nakupování, ale i pro vaření. V televizi soutěžící vaří z kompletní nabídky privátních značek našeho řetězce, prezentujeme tak jejich kvalitu i rozmanitost. Věříme, že právě tak můžeme více pomáhat divákům a našim zákazníkům lépe se orientovat mezi jednotlivými produkty, a motivovat je v jejich vlastním kuchařském umění,“ uvádí Mirka Zdeňková, Marketing Communication Manager Billa Česká republika.

Podpora značky Billa bude v aktuální premiérové sezoně viditelná formou product placementu, sponzoringu či animovaných injektáží. „Billa k MasterChefovi patří a bude přítomna všude tam, kde jsou na ni diváci již zvyklí. Vidět tak bude nejen ve studiu a ve skladu, kam si soutěžící chodí pro ingredience do svých receptů, ale i ve všech venkovních výzvách, nebo přímo na prodejně, kde se také natáčelo. Letošní novinkou je navíc spojení s druhou řadou pořadu Souboj na talíři. V kombinaci s MasterChefem se tak podařilo pro klienta maximálně vytěžit potenciál afinitních a oblíbených televizních pořadů, které mohou diváci letos na podzim vidět,“ doplňuje Helena Tesařová z Fuse, která je za realizaci partnerství pro společnost Billa zodpovědná.

Premiérový díl MasterChef Česko VI odvysílá Televize Nova 30. srpna ve 20:20. Další epizody uvede v hlavním vysílacím čase každé úterý a středu. Na úterní vysílání pak navazuje druhá řada Souboje na talíři. Uživatelé platformy Voyo mohou aktuální sérii sledovat už od 23. srpna.

-mav-