Customer Experience v Mind2Flo vede Baranec

čtvrtek, 18. srpna 2022, 06:40 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Na pozici šéfa pro Customer Experience agentury Mind2Flo nastupuje Michal Baranec.

Michal Baranec, zdroj: Mind2FLO

Michal Baranec, zdroj: Mind2FLO

Novým šéfem Customer Experience týmu v mediálně-technologické skupině Mind2Flo se stává Michal Baranec. 

„Zákaznická zkušenost by pro firmy měla být na prvním místě seznamu priorit. Je to klíč k akvizici nových zákazníků a budování loajality těch stávajících, proto pro nás bylo zásadní najít někoho, kdo má za sebou mnohaleté mezinárodní zkušenosti s touto disciplínou,” říká k nástupu Barance CEO a zakladatel skupiny Jan Galgonek, který se nyní věnuje sestavení Customer Experience týmu a s tím spojeným náborem nových posil. Ten podpoří i chystaná integrace 30členného týmu se zahraniční působností. 

Michal Baranec přichází do agentury s mnohaletými zkušenosti včetně šesti let konzultací v oblasti Salesforce jako vedoucí CRM a tříletého vedení globálního týmu pro dodávky Salesforce z USA, ČR, Spojeného království, Portugalska, Indie a Austrálie. 

Customer Experience tým bude úzce spolupracovat s nedávno představeným BX studiem, eCommerce týmem a datovým týmem. „Pro řadu firem je největší bariéra nepropojenost jejich systémů, které pracují s informacemi o zákaznících. To má za následek nedostatečnou práci s daty a nemožnost cílit na zákazníka personalizovaně, s relevantním obsahem a v pravý čas. Výsledkem je pošramocená zkušenost na straně zákazníka. S tím chceme našim klientům pomoci,” doplňuje Baranec.

Na český trh vstoupila skupina Mind2Flo letos v únoru – o její vznik se zasadil Jan Galgonek společně s investičními skupinami KKCG Karla Komárka a Rockaway Capital Jakuba Havrlanta. Mind2Flo tvoří dvě majetkově oddělené divize – mediální a technologická. Mediální divizi pod značkou Mindsquared ovládá investiční skupina KKCG. V technologické divizi s názvem Flo má majoritní podíl Rockaway Capital.   

KKCG a Rockaway zakládají skupinu Mind2Flo, vede ji Galgonek

úterý 8. února 2022

-stk-