H&M uvádí na trh značku H&M Move, tváří je Jane Fonda

sobota, 6. srpna 2022, 07:35 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Sportovní značku H&M Move podporuje Jane Fonda a choreograf JaQuel Knight.

Tváří launchovací kampaně nové značky H&M Move se stala Jane Fonda, zdroj: H&M.

Tváří launchovací kampaně nové značky H&M Move se stala Jane Fonda, zdroj: H&M.

Společnost H&M celosvětově uvádí na trh zcela novou značku H&M Move. Jejím hlavním cílem je zpřístupnit sportovní oblečení a rozhýbat celý svět. Tváří launchovací globální kampaně se stala Jane Fonda a choreograf JaQuel Knight. 

„H&M Move je synonymum pro pohyb. Jsme tu, abychom oslavovali každou fyzickou aktivitu a vyzvali celý svět k pohybu. Odstraňování bariér ve sportu je do značné míry jádrem našeho záměru. Nabízíme širokou škálu oblečení, které je nejenom stylové a funkční, ale zároveň dodává lidem pocit volnosti a sebevědomí, i když zrovna nejste žádný profesionální sportovec. Jde hlavně o nadšení a radost z pohybu, ať už je jakýkoliv,“ Simon Brown, generální ředitel značky H&M Move

V rámci zahajovací kampaně se oscarová herečka, aktivistka a fitness ikona Jane Fonda více než 40 let po vydání svého prvního cvičebního videa snaží lidi rozhýbat. Opět se ujímá role instruktorky cvičení a vyzývá svět k pohybu. „Velkou část svého života jsem strávila tím, že jsem lidi nabádala k pohybu. Proto mě oslovilo poslání H&M Move rozhýbat celý svět. Také se mi velmi líbila jejich filozofie ,movewear’ namísto ,sportswear’. Pro mě to není o sportu nebo o tom být vrcholovým sportovcem. Jde o to, abyste svému tělu dopřáli jakýkoliv pohyb, který potřebuje k tomu, aby zůstalo zdravé a mohlo se o vás starat," popisuje nový koncept Jane Fonda.

K ní se připojuje choreograf JaQuel Knight. „Spolupráce s H&M Move mi připadala jako skvělá příležitost, jak podpořit své osobní poslání bořit bariéry v pohybu a přimět svět k pohybu a tanci. Společně vytváříme nový precedens, pokud jde o sport, a ukazujeme, že k pohybu není potřeba žádné předplatné v posilovně," vysvětluje.

H&M Move uvádí na trh širokou škálu sportovního oblečení pro ženy i muže. První kolekce zahrnuje řadu Move Essentials, obsahující funkční topy, lehké bundy a široký výběr legín a podprsenek. Nechybí kousky speciálně navržené pro trénink a běh. Další řada, která bude k dispozici již od uvedení, je Move Monogram, která přináší linii teplákových souprav s logem a reflexními detaily. Kousky z této řady mají na sobě Jane Fonda a JaQuel Knight v kampaňovém videu.

Nová značka rovněž představí čtyři exkluzivní funkční materiály: DryMove, jenž pomáhá odvádět veškerou vlhkost od pokožky a udržuje vás při pohybu v suchu, ShapeMove poskytující dostatečnou oporu a navíc je vybaven výhodou, že při zvedání, či protahování si udrží tvar, SoftMove, měkký materiál, který je velmi pohodlný a zároveň poskytuje při pohybu dodatečnou oporu, a StormMove, jenž chrání před větrem a deštěm a je prodyšný bez ohledu na počasí.

-stk-