Krušovice chce zachraňovat místa, která si zaslouží oživit

pondělí, 8. srpna 2022, 07:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Pivovar Krušovice spouští novou iniciativu, v níž vybízí ke sdílení tipů na místa, která si zaslouží probudit znovu k životu.

Zdroj: Krušovice

Zdroj: Krušovice

Pivní značka Krušovice odstartovala novou iniciativu, v níž chce zachraňovat místa, která by si zasloužila probudit a vrátit zpět do aktivního společenského života.

Prostřednictvím speciální microsite může široká veřejnost nominovat své tipy na místa na obnovu. Odborná porota následně vybere 10 míst s největším významem pro současnou komunitu i další generace. Z těchto 10 finalistů pak bude široká veřejnost prostřednictvím hlasování vybírat vítěze, na jehož obnově se bude Královský pivovar Krušovice podílet finanční podporou ve výši až půl milionu korun.

„Již více než 440 let je s naším pivovarem a značkou spojený král. Věříme ale, že bez svého království by vlastně neexistoval. Proto jsme se rozhodli spustit projekt, který právě na to okolní ,království' myslí. Jsme jeden z pivovarů s nejbohatší historií a víme, že je v naší krajině velké kulturní i přírodní bohatství, které stojí za to uchovat,“ říká Dita Vašíčková, Corporate Affairs Manager společnosti Heineken, do jejíhož portfolia značka Krušovice patří. 

-stk-