Lidl otevírá nové prodejny v Ostravě a v Olomouci

čtvrtek, 25. srpna 2022, 07:00 Aktuality, Retail , Aktualizováno MediaGuru

Ve čtvrtek 25. srpna otevírá společnost Lidl svou další prodejnu, tentokrát v Ostravě, v OC Koksovna. V pondělí se pak otevře prodejna v Olomouci.

OC Koksovna, zdroj: Lidl

OC Koksovna, zdroj: Lidl

Ve čtvrtek 25. srpna otevírá společnost Lidl svou další prodejnu, tentokrát v Ostravě, v OC Koksovna. V pondělí 29. srpna 2022 pak otevře novou prodejnu Lidl v Olomouci, na třídě Míru. Celkově tak bude mít v Česku 298 prodejen.  

Prodejny mají vzdušný interiér, který se vyznačuje širokými uličkami a velkými odkládacími prostory u pokladen. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma nebo automat na kávu, kterou si mohou dopřát v prodejně. Součástí prodejny je i pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníkům je v Ostravě k dispozici 224 parkovacích míst v rámci retail parku, včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. V Olomouci bude zákazníkům k dispozici 97 parkovacích míst, včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebude chybět ani dobíjecí stanice pro elektromobily.

Díky otevření nových prodejen v Olomouci a v Ostravě vznikne dohromady až 70 nových pracovních pozic. Prodejny budou otevřeny denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

-mav-

Aktualizováno o informace týkající se otevření pobočky v Olomouci.