Marketing Mailstepu řídí Pipek, obchod Začal

pondělí, 29. srpna 2022, 15:40 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do čela marketingu společnosti Mailstep přichází Martin Pipek. Obchod řídí David Začal.

David Začal & Martin Pipek, zdroj: Mailstep

David Začal & Martin Pipek, zdroj: Mailstep

Marketing společnosti Mailstep, působící v odvětví fulfillmentu, nově řídí Martin Pipek. Do čela obchodu se postavil David Začal. 

S novým marketérem očekává firma zcela nový přístup k online prostředí. „Chystáme se pořádat eventy jak pro klienty stávající, tak i ty, kteří o Mailstepu zatím jen přemýšlí. Chceme jim tímto způsobem přinášet novinky nejen ze světa logistiky ale také marketingu, pro který seženeme zajímavé osobnosti ze stran Seznam.cz, Heuréky a výkonnostních agentur specializujících se na Facebook nebo Google,“ popisuje Martin Pipek, jenž dříve působil v Xiaomi a Huawei.

Na pozici obchodního ředitele nastoupil David Začal, jenž povede celkem 22členný tým. Během své kariéry nasbíral zkušenosti coby obchodní manažer v Seznam.cz nebo Czech News Center. 

„V Mailstepu se budu věnovat primárně rozšiřování obchodního týmu, který se bude v blízké budoucnosti zaměřovat i na okolní státy. Cílem je poskytnout zázemí a řešení e-shopům, které chtějí expandovat na zahraniční trhy, ale nevědí, jak na to,“ vysvětluje David Začal. 

-stk-