Martin Konrád převzal řízení agentury MMB

čtvrtek, 4. srpna 2022, 07:05 Lidé, Reklama MediaGuru

Mediální manažer Martin Konrád nově řídí mediální agenturu MMB Media Agency Czech s.r.o., která byla dosud ve správě agentury Médea.

Martin Konrád, zdroj: FTV Prima

Martin Konrád, zdroj: FTV Prima

Na pozici ředitele mediální agentury MMB Media Agency Czech nastoupil od 1. srpna 2022 Martin Konrád. Jeho úkolem je rozvíjet agenturu, která dosud fungovala pouze pod správou agentury Médea. Nově má působit samostatně, přestože nákup reklamního prostoru a mediální plánování bude realizováno dále prostřednictvím Médey, informoval MediaGuru.cz Martin Konrád.

MMB pracuje na českém trhu pro klienta PSA Group (Peugeot, Citroen, DS, Opel) a od října se rozšíří také o značku Fiat. Agentura je členem mezinárodní skupiny MMB Media Group, která je aktivní na několika trzích západní a východní Evropy. Jejím vlastníkem je Thorsten Schoen a mateřská společnost má sídlo ve Švýcarsku.

Martin Konrád na českém mediálním trhu působí v různých manažerských rolích více než 20 let. Deset let byl obchodním ředitelem zastupitelství Regie Radio Music, později působil jako generální ředitel vydavatele deníku Metro a následně jako obchodní a později generální ředitel FTV Prima. V posledních letech se zaměřoval na poradenství v oblasti manažerských dovedností a krátce také řídil agenturu Médea.

-mav-