Martin Králík je CEO mediální divize Mindsquared

úterý, 2. srpna 2022, 13:00 Lidé, Reklama MediaGuru

Mediálně technologická skupina Mind2FLO kompletuje personální obsazení mediální divize. Z Mediacomu přichází do vedení Mindsquared Martin Králík.

Martin Králík, zdroj: Mind2FLO

Martin Králík, zdroj: Mind2FLO

Mediálně technologická skupina Mind2FLO obsadila další pozici v nejužším vedení. Jako CEO mediální divize Mindsquared nastupuje od srpna Martin Králík, který donedávna působil v roli ředitele mediální agentury MediaCom. Pod jeho vedením skupina kompletuje personální obsazení mediální divize. Ta se plánuje zaměřit na velké tendry a v příštím roce překročit první miliardu v objemu zakázek. Skupina současně pracuje na regionální struktuře hubu, přes který chce pracovat na mezinárodních projektech.

„V kontextu trhu vnímám, že Martin je pro náročné zadavatele reklamy garantem perfektních a profesionálních mediálních služeb, které na trh chceme přinést. Na Martinovi se mi líbí jeho nadčasové přemýšlení. Vnímá potřebu posunout služby mediálních agentur novým, inovativním směrem. A to právě propojením s FLO nabízíme,“ uvedl Jan Galgonek, zakladatel a CEO skupiny Mind2FLO. 

Martin Králík přichází do Mind2FLO z agentury MediaCom, kde působil 12 let, z toho posledních šest let jako ředitel. Z Mediacomu odešel na konci letošního července. V nové pozici chce klientům nabídnout propojení mediální expertízy s brand experience, e-commerce i customer experience. „Obrovský potenciál vidím především v oblasti pokročilé práce s daty, na které celá skupina Mind2FLO stojí. Vznikají tu první vize vlastních unikátních nástrojů a samostatné datové divize, zaměřené nejenom na mediální trh, a já jsem rád, že dostávám příležitost stát u zrodu něčeho tak unikátního,“ sdělil Králík.

-mav-