Penny s mBank nabízí možnost úspor v tisících

neděle, 21. srpna 2022, 07:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Penny spouští akci ve spolupráci s mBank, v níž mohou zákazníci ušetřit až 2000 korun.

Zdroj: Penny

Zdroj: Penny

Penny připravilo ve spolupráci s digitální bankou mBank novou akci, díky níž mohou zákazníci ušetřit až 2000 korun během čtyř měsíců. Cílem je ukázat, že používání mobilních aplikací je jednoduché, pohodlné a bezpečné.

„V Penny ctíme tradiční hodnoty, a současně chceme našim zákazníkům otevírat nové možnosti nakupování, které moderní doba nabízí. Neustále tak hledáme nové příležitosti, jak našim zákazníkům dělat nákupy pohodlnější a výhodnější. Proto jsme hledali nové možnosti propojení naší digitální karty Moje Penny s digitálním prostředím. Díky mBank nyní mohou naši zákazníci využít výhody vracení peněz za běžné každodenní nákupy a ušetřit tak až 2 000 korun,“ popisuje Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. 

Každý, kdo si od 18. srpna do 19. října otevře u mBank běžný účet mKonto a do pole „promokód“ zadá unikátní číslo své Penny karty, dostane při každém nákupu nad 500 korun v některé z více než 400 prodejen řetězce zpět na svůj účet 100 Kč. Celkem tak může ušetřit až 2000 korun  – 500 korun zpět za každý měsíc trvání akce. 

Akce není zaměřena pouze na nové klienty, ale odměna je připravena i pro stávající klienty. Každý týden od 18. srpna do 19. října 2022 mBank vygeneruje seznam klientů, kteří v Penny nakoupili zboží nad 500 korun, a následně náhodně vylosuje pro 100 z nich odměnu 500 korun. Pro zařazení do slosování musí předem vyplnit jednoduchý formulář na webu mBank, do kterého uvedou unikátní číslo své Penny karty. 

-stk-