Placehunter přidává tipy na výlety do zahraničí

neděle, 14. srpna 2022, 08:30 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Mobilní aplikace Placehunter nově přidává tipy na výlety v Rakousku a na Slovensku. Kromě rozšíření o nové země upravuje také funkce v aplikaci.

Nové tipy Placehunteru v Rakousku, zdroj: Placehunter

Nové tipy Placehunteru v Rakousku, zdroj: Placehunter

Cestovatelský průvodce Placehunter rozšířil své tipy mimo Českou republiku a přidal doporučení na výlety také v Rakousku a na Slovensku. Nově vznikla také kategorie Ferraty, která přidává tipy na cesty via ferrata, které Rakousko nabízí. Novinkou jsou také funkce v mobilní aplikaci pro lepší orientaci. Aplikace funguje ve verzi freemium.

V Rakousku Placehunter nabízí svým premium uživatelům více než 100 tipů na zajímavé výlety. 20 tipů je přístupných také pro základní verzi aplikace. 

Do budoucna plánují zakladatelé aplikaci Placehunter dále rozšiřovat. „Naším cílem je v průběhu následující let pokrýt většinu Evropy. Pro příští sezónu bychom rádi měli přidanou Itálii, Švýcarsko a Německo. Současně se stále budeme věnovat rozšiřování výletu v již přidaných zemích,“ říká Jaroslav Janouš Co-Founder Placehunter.

Kromě rozdělení míst podle jednotlivých zemí došlo také k upravení zobrazování kategorií, které jsou nyní zobrazovány v hlavním seznamu míst. Nově mohou uživatelé místa vyhledávat také pomocí vyhledávače v blízkém okolí zadané obce či města.

Aplikace Placehunter se v České republice řadí pravidelně mezi Top Travel Free Apps a aktuálně je zařazena také v hlasování mezi 30 nejoblíbenějších českých startupů ve Startup Awards. Aplikace byla vydána v roce 2021 a k srpnu 2022 si ji stáhlo přes 100 tisíc uživatelů.

-tšl-